null

Ognisko TKKF "Górczewska"

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Ognisko TKKF "Górczewska"
ul. Raginsa 14
WARSZAWA
tel. 603 588 573
www.kortybemowo.waw.pl

O nas
Jesteśmy stowarzyszeniem sportowym. Istniejemy od 1989 roku. Nasza siedziba mieści się na terenie osiedla mieszkaniowego Jelonki w dzielnicy Bemowo. Posiadamy trzy korty tenisowe o nawierzchni ceglanej wraz z zapleczem sanitarnym. Oprócz tego dysponujemy budynkiem klubowym otoczonym ogródkiem. Zajmujemy się szeroko pojętą edukacją fizyczną oraz krzewieniem kultury fizycznej. Przez ponad dwadzieścia lat naszej działalności wprowadziliśmy w świat sportu wielu młodych i starszych mieszkańców Bemowa oraz innych dzielnic.

Nasza działalność
Na terenie naszego obiektu prowadzimy zajęcia sportowe głównie naukę i doskonalenie gry w tenisa ziemnego. Wynajmujemy korty tenisowe osobom prywatnym oraz firmom. Organizujemy obozy letnie i zimowe podczas których łączymy odpoczynek ze sportem. Bierzemy udział w akcji „Lato w Mieście”. Organizujemy amatorskie turnieje tenisowe dla wszystkich grup wiekowych oraz imprezy okolicznościowe.

Nasze osiągnięcia
Prowadząc zajęcia sportowe kształcimy nowe pokolenia mieszkańców Bemowa. Pokazujemy im piękno sportu ,zachęcamy do aktywności i zdrowego trybu życia. Od wielu lat współpracujemy z Urzędem Miasta Stołecznego Warszawy poprzez prowadzenie akcji „Lato w Mieście”, organizowanie turniejów tenisowych oraz prowadzenie zajęć sportowych w szkołach. Organizujemy obozy letnie i zimowe w kraju i zagranicą. Nasi zawodnicy brali udział w turniejach regionalnych oraz ogólnopolskich. Pierwsze tenisowe kroki stawiał u nas Mariusz Frystenberg najwyżej sklasyfikowany polski deblista na świecie.


Turnieje
Wszystkich chętnych zapraszamy na otwarte turnieje tenisa ziemnego dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Gra odbywa się w podanych terminach. Prosimy o telefoniczne potwierdzenie udziału przed każdym z nich.


Na zwycięzców czekają nagrody.

Nauka Tenisa Ziemnego
P
rowadzimy zajęcia sportowo-edukacyjne dla osób we wszystkich kategoriach wiekowych.
Jeśli są Państwo zainteresowani nauką tenisa ziemnego prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 603 588 573.
Na terenie ośrodka istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnego placu do gry. U pracowników można wypożyczyć: sprzęt tenisowy , bulle, babinkton i inne

Kontakt:
Włodzimierz Matusiak
e-mail : korty.narty@gmail.com
tel.603 588 573