null

MOTOORKIESTRA 2021

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Dzielnica Bemowo wraz z Automobilklubem po raz kolejny gra dla WOŚP. Z uwagi na obecną sytuację odbędzie się to w innej formie niż w poprzednich latach. W ramach wydarzeń online odbędzie się transmisja, podczas której znane osobistości ze świata rajdowego, wyścigowego, kierowcy i piloci najszybszych rajdówek podsumują dotychczasowe zmagania i opowiedzą o planach na nowy sezon. W trakcie relacji odbędą się również licytacje, na których będzie można wylicytować wyjątkowe pamiątki związane nie tylko ze światem motoryzacji, ale także z innymi obszarami. Zapraszamy na transmisję online na Facebooku Dzielnicy Bemowo.

Zachęcamy do udziału w licytacjach na wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/136951594712647

Tegoroczna Moto Orkiestra umożliwi także uczestnikom bezpieczny udział w wydarzeniach, które będą rozgrywać się na terenie Automobilklubu Polski. Pierwszą atrakcją będzie możliwość zwiedzenia „Muzeum motoryzacyjnego” na terenie autodromu Bemowo – w miejscu, w którym w ubiegłych latach odbywały się wylicytowane przejazdy. W Muzeum zostaną wystawione wyjątkowe pojazdy związane z działalnością Automobilklubu Polski. Organizatorzy przygotowali także coroczną loterię z niezwykłymi pamiątkami do wygrania. Wszystko to zwiedzający obejrzą, wjeżdżając do Automobilklubu swoim prywatnym samochodem, bez możliwości opuszczenia pojazdu. Poruszać się będą po wskazanych punktach rozmieszczonych na terenie całego Automobilklubu Polski. Dzięki takim rozwiązaniom uczestnicy będą mogli choć trochę poczuć magię dotychczasowych zbiórek organizowanych w ramach Moto Orkiestry, jednocześnie dbając o swoje bezpieczeństwo. Na wszystkie atrakcje zapraszamy 31 stycznia w godzinach 12–16!

 

Chcesz dorzucić się do wirtualnej puszki Dzielnicy Bemowo i tym samym wesprzeć 29.Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?

Nic prostszego! Otwórz poniższy link i dokonaj przelewu dowolnej kwoty!

https://eskarbonka.wosp.org.pl/5cb64f?fbclid=IwAR179xPWE_mk6a-ns7Y9NqhDFv77JtaWgisP36hlXJkmWehZZ7H3aoadxUo

W tym roku zbieramy pieniądze dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy.