null

Moto Orkiestra pobiła zeszłoroczny rekord!

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Na wielokolorowym tle z przeważajacym kolorem granatowym zamieszczono napis: Motoorkiestra świątecznej pomocy na Bemowie. 425 954,45zł. 30 finał WOŚP. W lewym dolnym rogu znajdują się loga PZM oraz Zakochaj się w Warszawie na Bemowie.
Autor: Ł. Szczepaniak

Moto Orkiestra 2022 zagrała podczas 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Bemowie. Wspólnie udało nam się pobić kolejny rekord.

Na tegorocznej Moto Orkiestrze zebraliśmy ostatecznie aż 425 954, 45 zł dla WOŚP! Dziękujemy wszystkim wolontariuszom za bezinteresowne wsparcie i poświęcony czas, a mieszkańcom za każdą wpłaconą złotówkę!

30 stycznia odbywały się licytacje wyjątkowych voucherów i przejazdów z najlepszymi kierowcami w Polsce. Wszyscy mogliśmy podziwiać pokazy i wyścigi sportowych maszyn oraz skosztować tortu z okazji 18. urodzin Moto Orkiestry i okrągłej rocznicy WOŚP. W wydarzeniu wzięli udział: Urszula Kierzkowska, Burmistrz Dzielnicy Bemowo, Mariusz Wajszczak, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo, Piotr Kobierski, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo, Jakub Gręziak, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo i Romuald Chałas, Prezes Automobilklub Polski.

Mimo nie najlepszych warunków atmosferycznych po raz kolejny udowodniliście, że na Bemowie biją najcieplejsze serca! Zapraszamy na fotorelację z tego wyjątkowego wydarzenia.

Samochody offroadowe z serduszkami WOŚP na maskach, ustawione w rzędzie do licytacji przejazdów na Moto Orkiestrze.
Zobacz galerię (6 zdjęć)
Zarząd Dzielnicy Bemowo na scenie. Od prawej: Urszula Kierzkowska, Burmistrz Dzielnicy Bemowo, Mariusz Wajszczak, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo, Piotr Kobierski, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo. Towarzyszy im Romualnd Chałas, prezes Automobilklub Polski i prowadzący.
Driftujący, niebieski samochód sportowy na Autodromie Bemowo.
Jakub Gręziak, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo przemawia ze sceny Moto Orkiestry, towarzyszą mu prowadzący.
Kierowca samochodu offroadowego z maskotką Króla Juliana w rękach zachęca do licytowania przejazdu. Na masce samochodu serduszko WOŚP.
Urszula Kierzkowska, Burmistrz Dzielnicy Bemowo i Mariusz Wajszczak, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo w sztabie WOŚP rozmawiają z seniorkami liczącymi zebrane pieniądze.