Wydarzenie

null

Moto Orkiestra 2023

Drukuj otwiera się w nowej karcie
29.01.2023 12:00 - 29.01.2023 18:00
Czerwony samochód wyścigowy.
Autor: Ł. Szczepaniak

W ostatnią niedzielę stycznia po raz 19. zagramy w rytmie koni mechanicznych i rozgrzejemy niejedno serce na Bemowie! Spotkajmy się podczas Moto Orkiestry 2023 w ramach 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

29 stycznia już po raz 19. wspólnie zagramy dla WOŚP podczas Moto Orkiestry 2023 na Bemowie. Od godz. 12.00 do 18.00 na terenie Autodromu przy Automobilklub Polski będzie czekała na Was moc motoryzacyjnych atrakcji w ramach 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W programie m.in. licytacje przejazdów z najszybszymi kierowcami w Polsce, występy na scenie, mini laboratorium i kącik dla najmłodszych oraz pyszna strefa gastronomiczna. Miłośnicy mocnych silników, adrenaliny i szybkiej jazdy z pewnością będą zachwyceni! Dołączajcie do wydarzenia na Facebooku, aby nie przegapić żadnej ważnej informacji. 

Podczas bemowskiego Finału WOŚ oczywiście nie mogliśmy zapomnieć o najmłodszych uczestnikach imprezy. W budynku Automobilklubu od godz. 12.00 na dzieci będą czekały m.in. gry i zabawy, pokazy sportowe, interaktywna pierwsza pomoc oraz mini laboratorium, w którym zobaczymy mikrobiologiczny teatrzyk i eksperymenty chemiczne! Doskonała zabawa gwarantowana!

Gorąco zachęcamy Was też do wsparcia dzielnicowej eSkarbonki. Mamy nadzieję, że razem pobijemy zeszłoroczny rekord. Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej

Czerwony samochód wyścigowy.
Zobacz galerię (2 zdjęć)
Plakat moto orkiestr za atrakcjami dla dzieci.

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.