Mistrzostwa Dzielnicy Bemowo w unihokeju dziewcząt w kategorii młodzież

Rozgrywki w unihokeju dziewcząt na sali gimnastycznej. Drużyny ubrane w różowe i fioletowe stroje sportowe. Na boisku po lewej stronie widoczny jest sędzia zawodów. Zawodniczki w ręku trzymają kije do unihokeja. W tle widoczna tablica wyników, cztery tablice do kosza, drabinki koordynacyjne, bandy wygradzające boisko oraz drużyny oczekujące na swój mecz.
Autor: WSR

7 listopada w SP 364 przy ul. Andriollego 1 rozegrane zostały Mistrzostwa Dzielnicy Bemowo w unihokeju dziewcząt w kategorii młodzież. W rozgrywkach wzięło udział 5 bemowskich szkół. Zobaczcie relację!

Wszystkie rozegrane mecze podczas Mistrzostw Dzielnicy Bemowo w unihokeju dziewcząt w kategorii młodzież dostarczyły nam mnóstwa sportowych emocji. Reprezentantki z SP 301 op. Izabela Kuciak wywalczyły złoty medal i to właśnie one będą reprezentowały naszą dzielnicę na finałach LVI Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Na II miejscu uplasowała się SP 357 op. Iga Polczyńska, a brązowy medal powędrował do drużyny z SP 321. IV miejsce zajęła drużyna gospodyń  SP 364 a V SP 150. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Rozgrywki w unihokeju dziewcząt na sali gimnastycznej. Drużyny ubrane w różowe i fioletowe stroje sportowe, widoczna z lewej strony bramkarka ubrana jest w biało-czarny strój bramkarski, czarny kask i czarne rękawie. Zawodniczki w ręku trzymają kije do unihokeja. W tle widoczne cztery tablice do kosza, drabinki koordynacyjne, bandy wygradzające boisko oraz drużyna oczekująca na swój mecz oraz kibice ze szkoły organizującej zawody.
Składy trzech drużyn, które zajęły miejsca na podium ustawiony na Sali gimnastycznej. Na szyjach wszystkich zawodniczek i trenerów widoczne medale w kolorach złoty, srebrny i brązowy. W tle widoczne okna, bandy wygradzające boisko, drabinki koordynacyjne oraz dwie tablice do kosza.
- Składy drużyny zwycięskiej, ustawiony na Sali gimnastycznej. Na szyjach wszystkich zawodniczek i Pani trener widoczne medale w kolorze złotym. W tle widoczne okna, bandy wygradzające boisko oraz dwie tablice do kosza.