null

Mistrzostwa Dzielnicy Bemowo w unihokeju dziewcząt w kategorii młodzież

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Autor: WSR

7 listopada w SP 364 przy ul. Andriollego 1 rozegrane zostały Mistrzostwa Dzielnicy Bemowo w unihokeju dziewcząt w kategorii młodzież. W rozgrywkach wzięło udział 5 bemowskich szkół. Zobaczcie relację!

Wszystkie rozegrane mecze podczas Mistrzostw Dzielnicy Bemowo w unihokeju dziewcząt w kategorii młodzież dostarczyły nam mnóstwa sportowych emocji. Reprezentantki z SP 301 op. Izabela Kuciak wywalczyły złoty medal i to właśnie one będą reprezentowały naszą dzielnicę na finałach LVI Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Na II miejscu uplasowała się SP 357 op. Iga Polczyńska, a brązowy medal powędrował do drużyny z SP 321. IV miejsce zajęła drużyna gospodyń  SP 364 a V SP 150. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!