null

Mistrzostwa Dzielnicy Bemowo w unihokeju dziewcząt w kategorii młodzież

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Na bliskim ujęciu widzimy dwie zawodniczki przeciwnych drużyn walczących o piłkę przy rozpoczęciu gry. Za nimi stoi sędzia zawodów.
Autor: WSR Bemowo

15 listopada w SP 364 przy ul. Andriollego 1 rozegrane zostały Mistrzostwa Dzielnicy Bemowo w unihokeju dziewcząt w kategorii młodzież.

Dziewczęta rozegrały mecze każdy z każdym. I miejsce na podium wywalczyły reprezentantki z SP 321 i to właśnie ta drużyna będzie reprezentowała naszą dzielnicę w finałach LV Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży, II miejsce zajęła drużyna z SP 150, a na III stopniu podium stanęły reprezentantki  z SP 357. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Szeroki plan. Na zdjęciu znajduje się grupa dziewcząt grających w unihokeja.