Mistrzostwa Dzielnicy Bemowo w unihokeju dziewcząt w kategorii dzieci

Rozgrywki w unihokeju dziewcząt na sali gimnastycznej. Drużyny ubrane w pomarańczowo-czarne stroje sportowe oraz w stroje różowe. Zawodniczki w ręku trzymają kije do unihokeja. Na boisku widoczny jest sędzia główny. W tle widoczna tablica wyników, drabinki koordynacyjne, bandy wygradzające boisko oraz drużyna oczekująca na swój mecz wraz z opiekunem.
Autor: WSR

3 listopada w SP 364 przy ul. Andriollego 1 rozegrane zostały Mistrzostwa Dzielnicy Bemowo w unihokeju dziewcząt w kategorii dzieci. Mamy fotorelację!

Po zaciętej rywalizacji zwyciężyła drużyna z SP 357 op. Daniel Piecyki to ona będzie reprezentowała naszą dzielnicę na finałach LVI Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Na II miejscu uplasowała się SP 321 op. Wojciech Wasilewski, a brązowy medal powędrował do drużyny gospodarzy SP 364 . Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Rozgrywki w unihokeju dziewcząt na sali gimnastycznej. Drużyny ubrane w pomarańczowo-czarne stroje sportowe oraz w zielono-granatowe. Zawodniczki w ręku trzymają kije do unihokeja. W tle widoczna drużyna oczekująca na swój mecz wraz z opiekunem, drabinki koordynacyjne, bandy wygradzające boisko oraz kibice ze szkoły organizującej zawody.
Rozgrywki w unihokeju dziewcząt na sali gimnastycznej. Drużyny ubrane w pomarańczowo-czarne stroje sportowe oraz w zielono-granatowe. Zawodniczki w ręku trzymają kije do unihokeja. Bramka w której znajduje się bramkarka ubrana w czarny strój bramkarski i czerwono-czarny kask. W tle widoczny stolik sędziowski, ławka rezerwowych, drużyna oczekująca na swój mecz wraz z opiekunem, bandy wygradzające boisko oraz trzy tablice do kosza.
- Składy trzech drużyn, które zajęły miejsca na podium ustawiony na Sali gimnastycznej. Na szyjach wszystkich zawodniczek i trenerów widoczne medale w kolorach złoty, srebrny i brązowy. W tle widoczne drzwi wejściowe, bandy wygradzające boisko, drabinki koordynacyjne oraz dwie tablice do kosza.