null

Mistrzostwa Dzielnicy Bemowo w unihokeju chłopców w kategorii młodzież

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Na pierwszym planie zdjęcia znajduje się bramka do unihokeja, w której stroi odwrócony plecami bramkarz. W oddali znajdują się nieostre postacie zawodników.
Autor: WSR Bemowo

16 listopada w SP 364 przy ul. Andriollego 1 rozegrane zostały Mistrzostwa Dzielnicy Bemowo w unihokeju chłopców w kategorii młodzież.

Do rywalizacji przystąpiło sześć bemowskich szkół. Po rozegraniu wszystkich spotkań na pierwszym miejscu podium stanęła drużyna z SP 82, drugie miejsce zajęli reprezentanci z SP 316, a trzecie miejsce wywalczyli zawodnicy z SP 321. Zwycięzca awansował do finału LV Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Gratulujemy!!

Grupa chłopców grająca w unihokeja na sali gimnastycznej.
Zobacz galerię (4 zdjęć)
Zdjęcie grupowe wszystkich uczestników zawodów. Ubrani w wielobarwne koszulki odpowiadające drużynom ze szkół uczestniczących w zawodach.
Zdjęcie nagrodzonej drużyny i jej trenera.