null

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Chłopcy grający w unihokej na sali gimnastycznej.
Autor: WSR

9 listopada w SP 364 przy ul. Andriollego 1 rozegrane zostały Mistrzostwa Dzielnicy Bemowo w unihokeju chłopców w kategorii dzieci.

W zawodach wystartowało sześć bemowskich szkół. Po niezwykle emocjonujących rozgrywkach I miejsce wywalczyła drużyna gospodarzy SP 364 i to oni będą reprezentowali naszą dzielnicę na finałach LV Warszawskiej Olimpiady Młodzieży 22 listopada 2021 r. II miejsce zajęła drużyna z SP 150 a na III miejscu podium stanęli chłopcy z SP 321. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za ducha walki i grę fair-play. Zwycięzcom życzymy dalszych sukcesów.