Mistrzostwa Dzielnicy Bemowo w pływaniu dziewcząt i chłopców

Zdjęcie przedstawia ratowników w czerwonych koszulkach sportowych, słupki w kolorze niebiesko-białym z numerami od 1 do 6 na których ustawione są zawodniczki przygotowane do startu, płytę basenu, czerwone bojki dzielące poszczególne tory. W tle widoczni inni uczestnicy zawodów oczekujący na swoje starty wraz z trenerami oraz duże przestronne okna.
Autor: WSR

5 kwietnia na pływalni Pingwin odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Bemowo w pływaniu w kategorii dzieci i młodzież. W zawodach wzięło udział łącznie sześć bemowskich szkół.

Po zaciętej walce i rywalizacji w duchu fair play młodzi zawodnicy i zawodniczki dali popis swoich umiejętności na dystansach 25 m i 50 m prezentując różne style pływackie w biegach indywidualnych i sztafetowych.

W klasyfikacji końcowej dziewcząt w kategorii dzieci: I miejsce SP 341, II miejsce SP 82, III miejsce SP 150, IV miejsce SP 357, V miejsce SP 364 , VI miejsce SP 362.

W klasyfikacji końcowej chłopców w kategorii dzieci: I miejsce SP 341, II miejsce SP 82, III miejsce SP 357, IV miejsce SP 150, V miejsce SP 364 , VI miejsce SP 362.

W klasyfikacji końcowej dziewcząt w kategorii młodzież: I miejsce SP 150, II SP 362.

W klasyfikacji końcowej chłopców w kategorii młodzież: I miejsce SP 357, II miejsce SP 82, III miejsce SP 150, IV miejsce SP 362.

W grupie młodszej zarówno chłopcy jak i dziewczęta z SP 341, a w grupie starszej zawodniczki z SP 150 i zawodnicy z SP 357 będą reprezentować naszą dzielnicę w finałach LVI Warszawskiej Olimpiady Młodzieży! Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom!

Zdjęcie przedstawia ratowników w czerwonych koszulkach sportowych, słupki w kolorze niebiesko-białym z numerami od 1 do 6, płytę basenu w którym widoczne są zawodniczki przygotowane do startu., czerwone bojki dzielące poszczególne tory. W tle widoczni organizatorzy zawodów oraz tablice informacyjne na ścianach.
Pan Burmistrz ubrany w białą koszulę wręcza medale drużynom zwycięskim, zawodniczki ubrane w kolorowe stroje kąpielowe, medale w kolorach złoty, srebrny i brązowy z żółto-zielona wstążką. W tle widoczni inni uczestnicy zawodów oczekujący na swoje starty wraz z trenerami oraz duże przestronne okna.
Zdjęcie grupowe Pana Burmistrza i jednego z trenerów z zawodniczkami ubranymi w kolorowe stroje kąpielowe, z widocznymi medalami za swoje osiągnięcia ustawionymi częściowo na trzystopniowym podium. W tle widoczna zjeżdżalnia w kolorze miętowym oraz duże przestronne okna.