Mistrzostwa Dzielnicy Bemowo w gimnastyce dziewcząt

Dziewczynka skacze przez kozła na sali gimnastycznej przed bacznie obserwującym sędzią. Z tyłu widać pozostałe zawodniczki, które czekają na swoją kolej.
Autor: WSR

11 kwietnia w SP 321 przy ul. Szadkowskiego 3 odbyły się dzielnicowe mistrzostwa w gimnastyce dziewcząt rocznik 2011-2014.

W zawodach wystartowały: SP 82, SP 301, SP 357 i SP 363.

Pod czujnym okiem sędziów, po wykonaniu fantastycznych figur i akrobacji na podium stanęły zawodniczki z:

•  SP 301 – I miejsce.
  •  SP 82 – II miejsce.
  •  SP 357 – III miejsce.

Szkoła Podstawowa Nr 301 będzie reprezentowała dzielnicę Bemowo w finale LV Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Piotr Kobierski, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo wręcza medale zawodniczkom na sali gimnastycznej.
Dziewczynka w pomarańczowym kostiumie stoi na jednej nodze na ławeczce i utrzymuje równowagę. Po prawej stronie sędziowie oceniają styl figury.
Zdjęcie zbiorowe wszystkich zawodniczek z medalami i Piotrem Kobierski, Zastępcą Burmistrzem Dzielnicy Bemowo.