null

Mamy laureatów konkursu „Mój przyjaciel, mój pupil”

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Grupowe zdjęcie wszystkich nagrodzonych w konkursie dzieci wraz z rodzicami oraz przedstawicielami urzedu.
Autor: A. Frankowski

7 marca br. w Urzędzie Dzielnicy Bemowo spotkaliśmy się na rozdaniu nagród z laureatami konkursu organizowanego przez Wydział Kultury pt. „Mój przyjaciel, mój pupil”.

W naszym konkursie ocenialiśmy nie tylko poziom prac, rysunki i opisy, ale również sam fakt, że dzieci potrafią opiekować się swoimi pupilami i ciekawie opowiedzieć o swoich ulubieńcach.

Dwa równorzędne Miejsca Pierwsze otrzymały: Anna Szczekutek lat 9 za zdjęcie, własnoręczny rysunek i bardzo ciepły opis swojego pieska rasy Jack Russell Terrier o imieniu Pele oraz Liliana Kapka lat 10, za własnoręcznie wykonaną fotografię psa Luny oraz samodzielny opis z rysunkiem pieska.

Drugie Miejsce otrzymała Celina Hafiz lat 7, za oryginalnie przygotowany i barwny opis swoich trzech kotów wraz z rysunkami. Celinka napisała, że są one jej puchatymi przyjaciółmi, które wybrały jej dom, bo wszystkie są znajdkami. Konkurs był bardzo wyrównany, dlatego trzecie miejsce podzielili między siebie: Aleksandra Kalinowska lat 9 za obszerny opis i zdjęcia swojego ulubieńca – słowika „Łoli”, Anastazja Marzantowicz lat 9 przysłała nam uroczy rysunek swoich czterech myszy o bardzo oryginalnych imionach. Również trzecie miejsce zdobyła Kornelia Kapka lat 7 za uroczy rysunek wraz z opisem wymarzonego pieska Rafiego oraz Natalia Gawin lat 8 za artystyczny rysunek i opis kota Charliego.

Jury przyznało także nagrodę dla najmłodszego uczestnika którym jest  3.5 letni Olaf Sieraczyński, który mimo młodego wieku jest troskliwym opiekunem królika miniaturki o imieniu KOKO i przysłał nam zdjęcia swojego ulubieńca. Przyznaliśmy także trzy wyróżnienia, które otrzymali: Antoni Wyrwas lat 12, za zabawną sesję zdjęciową swojego psa Charliego rasy golden retriwer, Alicja Gręziak lat 9 za oryginalną prezentację swojej suczki Lei: i Jakub Bobak lat 10 za sesję zdjęciową oraz szczegółowy opis swoich dwóch świnek morskich Kwika i Chruma oraz królika Bata, które hoduje w domu.

Nagrody podczas uroczystości wręczyli Jakub Gręziak, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo oraz Przewodniczący Jury konkursowego Naczelnik WKU Przemysław Burkiewicz.

Śledźcie nasze media społecznościowe, ponieważ szykujemy już dla Was rodzinny konkurs wielkanocny.

Grupowe zdjęcie wszystkich nagrodzonych w konkursie dzieci wraz z rodzicami oraz przedstawicielami urzedu.
Zobacz galerię (4 zdjęć)
Zastępca burmistrza Jakub Gręziak ściska dłoń jeden z młodych laureatek konkursu.
Cztery wyróżnione nagrodami dziewczynki pozują do zdjęcia z zastępcą burmistrza Jakub Gręziakiem
Młody chłopiec w towarzystwie mamy otrzymuje nagrodę od przedstawicieli urzędu.

Załączniki: