Literacka Niepodległa - konkurs w SP 306

8 listopada w Szkole Podstawowej nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego odbył się konkurs Literacka Niepodległa. Wydarzenie to była zorganizowane pod patronatem Urszuli Kierzkowskiej Burmistrz Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy. Uczniowie zaprezentowali utwory napisane w wolnej Polsce (po roku 1918) w dwóch kategoriach - recytacja i poezja śpiewana.

Pierwsze miejsca w kategorii recytacja zajęły Amelia Starczewska (SP 306 - klasy IV-VI) oraz Zofia Wiśniewska (SP 306 - klasy VII-VIII), zaś w kategorii poezja śpiewana - Zofia Miczuga (SP 150).

Wyrażamy ogromną wdzięczność Pani Burmistrz za wsparcie naszego projektu, który odbywał się w ramach naszych szkolnych obchodów sto pierwszej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Zwyciężczyniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.