null

Laureaci konkursu „Boże Narodzenie na Bemowie”

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Laureaci konkursu z nagrodami i Jakub Gręziak, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo.
Autor: WKU

Świąteczny konkurs plastyczny dla dzieci pt. „Boże Narodzenie na Bemowie” zorganizowany przez dzielnicowy Wydział Kultury cieszył się dużym zainteresowaniem najmłodszych mieszkańców. Poznajcie laureatów!

We wtorek 10 stycznia br. Jakub Gręziak, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo, wręczył nagrody laureatom konkursu.

Bardzo nam się podobało, że braliście Państwo udział w naszym świątecznym konkursie całymi rodzinami. Wzieliśmy pod uwagę tę rodzinną aktywność i postanowiliśmy nagrodzić rodzeństwa, które wzięły udział w konkursie przyznając im wspólne nagrody w kategorii  „Rodzina w Święta”, a także wyróżnić najmłodszych uczestników w kategorii „Świąteczne Skrzaty”.

W konkursie głównym Jury przyznało nagrody w dwóch kategoriach konkursowych tj. w kategorii wiekowej 4-8 lat i kategorii 9-14 lat i otrzymali je uczestnicy, których prace uzyskały najwięcej punktów w ocenie Jury. Przyznaliśmy nagrody równorzędne, ponieważ prace te otrzymały jednakową liczbę głosów w głosowaniu Jury. Dodamy tylko, że wszystkie prace dotyczyły ozdób i stroików i skupiły się na plastycznej oprawie obchodzonych świąt. 

Przyznane nagrody:

1. Kategoria „Rodzina w święta”:

Piotr i Jakub Barej, lat 4 i 6; Kornelia i Liliana Kapka lat 7 i 9; Rozalia i Tosia Syrek lat 3,5 i 5; Jan i Jakub Kulczyccy 2 i 4 lata; Julia i Eryk Walkowicz 5 i 10 lat;

  1. Kategoria „Świąteczne Skrzaty”:

Julia Ługowska lat 4;  Ania Markiewicz lat 4, Tymoteusz Zaręba lat 3.

  1. W kategorii wiekowej od 4 do 8 lat Jury przyznało cztery równorzędne nagrody następującym uczestnikom: Aleksander Giesak, Natalia Jedynak, Natalia Gwiazda, Piotr Markiewicz;

 

  1. W kategorii wiekowej od 9 do 14 lat Jury przyznało cztery równorzędne nagrody następującym uczestnikom: Joanna Tyburska, Seweryn Niewiadomski, Jan Markiewicz, Stanisław Sobkowiak.

Na koniec, przyznaliśmy nagrodę specjalną: Podziękowania dla Pani Izabeli Wolskiej, nauczycielki Szkoły Podstawowej Nr 306 przy ul. Tkaczy 27, która przysłała nam aż 9 prac swoich uczniów klasy drugiej c. Dziękujemy za tak duże zaangażowanie w nasz świąteczny konkurs.

Życzymy wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku 2023 i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach i do obejrzenia zdjęć z uroczystości.  WKU

Laureaci konkursu z nagrodami i Jakub Gręziak, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo.
Zobacz galerię (4 zdjęć)
Laureaci konkursu z nagrodami i Jakub Gręziak, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo.
Laureaci konkursu z nagrodami i Jakub Gręziak, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo.
Laureaci konkursu z nagrodami i Jakub Gręziak, Burmistrz Dzielnicy Bemowo.