Laureaci konkursu „Świąteczna kartka z Bemowa"

Na czerwonym tle kartki świątecznej, wykonanej techniką cyfrową znajdują się choinki prezenty i świąteczne ozdoby. Napis na kartce "Wesołych Świąt życzy Eryk ze szkoły podstawowej nr.350. Uśmiechu na twarzy i spełnienia marzeń"
Autor: Eryk Walkowicz

Zwycięzcy otrzymali już nagrody, które wręczył Jakub Gręziak, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo.

W konkursie udział wzięły osoby indywidualne, ale również całe rodziny, nadsyłając kartki wykonane technikami komputerowymi i tradycyjnymi. Komisja z wielką przyjemnością obejrzała aż 98 wspaniałych prac. Poziom był wysoki i bardzo wyrównany, dlatego zdecydowano o przyznaniu nagród w 4 kategoriach:

W kategorii Dzieci Młodsze (3-8 lat):

• Miejsce I: Kornelia Wrona (lat 5)
  • Wyróżnienie: Tomasz Niewęgłowski (lat 4)
  • Wyróżnienie: Antonina Bors (lat 7)

W kategorii – Dzieci Starsze (9-14 lat):

• Miejsce I: Hubert Kwiatkowski (lat 11)
  • Wyróżnienie: Lena Morawska (lat 12)
  • Wyróżnienie: Natalia Figlarska (lat 11)

W kategorii – Cyfrowe Kartki Dzieci:

• Miejsce I: Eryk Walkowicz (lat 9)
  • Wyróżnienie: Tymon Rzeźniczak (lat 7)
  • Wyróżnienie: Damian Galik (lat 8)

W kategorii – Dorośli:

• Miejsce I: Monika Kowalska
  • Wyróżnienie: Emilia Skowrońska
  • Wyróżnienie: Agnieszka Zgryzek

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych, gdzie wkrótce ogłosimy nowe konkursy a dziś, życzymy Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku.

Laureaci konkursu otrzymują nagrody od Jakuba Gręziaka. Zastępcy Burmistrza Dzielnicy Bemowo .
Na tle choinkowego lasu, na pierwszym planie znajduje się ozdobione łańcuchem i gwiazdą drzewko. Na dole umieszczono napis "Wesołych świąt"
Na fotografii znajduje się tradycyjnie wykonana kartka ozdobiona świątecznym stroikiem.
Świąteczna kartka wykonana techniką wyklejania z Mikołajem i napisem "Wesołych Świąt" w