null

Kulturalna "Zima w mieście" na Bemowie!

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Na ciemnym tle kobieta i mężczyzna klęczą na poduszkach zwróceni twarzami do siebie, w różnokolorowych strojach orientalnych (mężczyzna ma na głowie turban, kobieta opaskę). Na poduszce obok stoi „Lampa Aladyna”.
Autor: Bartłomiej Zawiła

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji zdjęcia podsumowującą akcję „Zima w mieście”, w ramach której mali uczestnicy obejrzeli 2 odsłony musicali: „Aladyn” i „Szatan z 7 klasy” - w dniach 14 i 20 lutego w auli dawnego BCK przy ul. Górczewskiej 201.

Uczestników „Zimy w mieście” przywitał Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo – Jakub Gręziak.

W zaciemnionym pomieszczeniu widoczne 2 postaci: mężczyzna w ciemnym ubraniu i kapeluszu oraz kobieta w jasnym płaszczu i ciemnej masce weneckiej. Obydwoje świecą w swoja stronę latarkami.
Zobacz galerię (9 zdjęć)
Na ciemnym tle stoi mężczyzna o ciemnych włosach, w okularach, białej koszuli i ciemnych spodniach. Przed mężczyzną stoi mikrofon na statywie oraz 2 kolumny nagłaśniające. Z tyłu widoczny napis Teatr Bemowo.
Na ciemnym tle widoczne 2 osoby: mężczyzna w ciemnym garniturze i białej koszuli gra na gitarze, obok tańczy kobieta, ma przymknięte oczy, widoczny grymas na twarzy i jasne włosy związane w ogon.
Na ciemnym tle widoczna 2 osoby: mężczyzna i kobieta obydwoje w kapeluszach, jasnych płaszczach i ciemnych maskach weneckich ze złożonymi rękami (widoczne złożone palce wskazujące)
Na ciemnym tle widoczny mężczyzna o ciemnym zaroście w barwnym turbanie i galabii ze złożonymi rękami. Z tyłu widoczny projektor.
Na ciemnym tle widoczna kobieta o ciemnych włosach (długim ciemnym warkoczu) z dłońmi na głowie w jasnej sukni w stylu arabskim z kolorowymi cekinami i cienkim białym płaszczu w tym samym stylu. Na ręku widoczna szeroka bransoleta, na czole opaska, w uszach widoczne „długie” kolczyki.
Na ciemnym tle kobieta i mężczyzna klęczą na poduszkach zwróceni twarzami do siebie, w różnokolorowych strojach orientalnych (mężczyzna ma na głowie turban, kobieta opaskę). Na poduszce obok stoi „Lampa Aladyna”.
6. Na ciemnym tle widoczni 3 mężczyźni i jedna kobieta o długim ciemnym warkoczu w niebieskiej sukni w stylu orientalnym.
Na scenie sali widowiskowej BCK gości wita Zastępca Burmistrza - Jakub Gręziak