null

Kultura na Wielkim Ekranie

Drukuj otwiera się w nowej karcie
22.11.2023 19:00 - 22.11.2023 21:00
Grafika informacyjna
Autor: WKU

W jesienne wieczory przyjemne schronienie przed zimnem i wiatrem gwarantują nam sale kinowe. Zapraszamy na cykl "Kultura na Wielkim Ekranie", podczas którego będziecie mieli okazję zobaczyć najświeższe tytuły filmowe!

Zapraszamy na pokazy najnowszych produkcji kinowych w Multikinie Wola Park. W listopadowe wieczory najmłodsi dosknale będą się bawić śledząc losy bohaterów “Psiego Patrolu”. Dorośli zobaczą głośną “Zieloną Granicę” Agnieszki Holland i zaskakującą, animowaną wersję “Chłopów”.

Haromonogram: 
8.11.2023 – Psi Patrol: Wielki Film
W sequelu filmu w Adventure City wyląduje magiczny meteor, który da szczeniakom z Psiego patrolu supermoce. Dla Skye, najmniejszej członkini zespołu, jej nowe moce są spełnieniem marzeń. Ale sprawy przybiorą gorszy obrót, gdy arcy-rywal piesków, Humdinger, ucieknie z więzienia i połączy siły z szalonym naukowcem, aby ukraść supermoce dwóm złoczyńcom.Los Adventure City wisi na włosku, więc dzielny patrol będzie musiał wkroczyć do akcji i powstrzymać superzłoczyńców, zanim będzie za późno, a Skye będzie musiała nauczyć się, że nawet najmniejszy szczeniak może zrobić największą różnicę.
Zapisy do 2 listopada br.

15.11.2023 – Zielona Granica
Po przeprowadzce na Podlasie psycholożka Julia (Maja Ostaszewska) staje się mimowolnym świadkiem i uczestnikiem dramatycznych wydarzeń na granicy polsko-białoruskiej. Świadoma ryzyka i konsekwencji prawnych, przyłącza się do grupy aktywistów pomagających uchodźcom, którzy koczują w lasach w strefie objętej stanem wyjątkowym. W tym samym czasie uciekająca przed wojną domową syryjska rodzina i towarzysząca jej nauczycielka z Afganistanu, nie wiedząc, że są narzędziem politycznego oszustwa białoruskich władz, próbują przedostać się do granic Unii Europejskiej. W Polsce los zetknie ich z Julią oraz młodym pogranicznikiem Janem (Tomasz Włosok). Rozgrywające się wokół wydarzenia zmuszą ich wszystkich do postawienia sobie na nowo pytania — czym jest człowieczeństwo?
Zapisy do 9 listopada br.

22.11.2023 – Chłopi
Na tle zmieniających się pór roku i sezonowych prac polowych rozgrywają się losy rodziny Borynów i pięknej, tajemniczej Jagny. To właśnie kobiety, w szczególności tragiczna postać Jagny, znajdą się w sercu fabuły. Unikalny mikroświat wiejskiej wspólnoty stanie się pretekstem do opowiedzenia uniwersalnej i niesamowicie aktualnej historii. Historii o tragicznej miłości i życiu w małej społeczności, gdzie reguły i brutalne zasady gry wyznaczają każdemu określone miejsce w grupie, a wyjście poza ciasne ramy grozi upokorzeniem i odrzuceniem.
Zapisy do 16 listopada br.

Bezpłatne zaproszenia można uzyskać, wysyłając wiadomość e-mail (zgodnie z regulaminem) w terminach wymienionych powyżej na adres: bemowo.zapisy@um.warszawa.pl
Odbiór zaproszeń w późniejszym terminie.
Liczba miejsc ograniczona.

Grafika informacyjna
Zobacz galerię (3 zdjęć)
Grafika informacyjna
Grafika informacyjna

Załączniki: