null

Konkurs wakacyjny „Spacerownik Bemowski”

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Ścieżka w Lesie Bemowskim.
Autor: Studio HD

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a to oznacza mnóstwo wolnego czasu! Z pewnością będziecie spacerować po różnych zakątkach naszej dzielnicy. Chętnie poznamy Wasze bemowskie szlaki! Zapraszamy do udziału w konkursie, w ramach którego stworzycie „Spacerownik Bemowski”.

Do naszego kolejnego konkursu zapraszamy wszystkich mieszkańców i wielbicieli dzielnicy Bemowo. Kto, jak nie mieszkańcy Bemowa potrafią oprowadzić nas najciekawszymi szlakami spacerowymi  dzielnicy. Mogą to być ścieżki waszych codziennych spacerów, lub weekendowych, rodzinnych wypraw,szlaki łączące najciekawsze miejsca Bemowa lub miejsca historyczne na terenie dzielnicy. Warunkiem konkursowym jest, by punkty, które opiszecie na ścieżce spacerowej były ogólnodostępne i znajdowały się na terenie naszej dzielnicy. Po szczegóły konkursu zapraszamy do regulaminu, który znajdziecie w załączniku. 

Prace można przysyłać na adres e-mail: bemowo.zapisy@um.warszawa.pl  do 20 sierpnia br. lub przynieść osobiście do 21 sierpnia br do kancelarii, która znajduje się na parterze w naszym urzędzie. Rozstrzygniecie odbędzie się po wakacjach.

Nie zapomnijcie o załączeniu Karty Zgłoszenia! Nagrody czekają!

Plakat informacyjny. Ścieżka w Lesie Bemowskim.

Załączniki: