null

Konkurs Poetycki dla Seniorów „O Srebrny Laur Bemowa”

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Plakat informacyjny. Książka w skórzanej okładce a na niej stare pióro. Logo BCK i Syrenka.
Autor: Ł. Szczepaniak

Zachęcamy wszystkich poetów-amatorów do wyjęcia swoich wierszy z szuflady i podzielenia się z nami swoją twórczością.

Konkurs Poetycki dla Seniorów „O Srebrny Laur Bemowa” pt. „Ocalmy Wrażliwość.” .

Do udziału w konkursie organizowanym przez Wydział Kultury, zapraszamy tym razem osoby dorosłe, ze szczególnym uwzględnieniem Seniorów 60+.  Na utwory poetyckie w dwóch kategoriach: 1.Moje Miejsce i 2.Moje Uczucia, czekamy od 16 września do 16 października br. Dla zwycięzców przygotowaliśmy statuetki „Srebrny Laur Bemowa”, które zostaną uroczyście wręczone na scenie Bemowskiego Centrum Kultury 14 listopada 2022 r.

Wiek dojrzały to czas refleksji, podsumowań, a także chęć dzielenia się swoim doświadczeniem życiowym. Wierzymy, że nasza impreza przyniesie wiele radości i zaowocuje wartościowymi dziełami poetyckim. Być może odkryjemy nowe talenty wśród mieszkańców Bemowa?

Konkurs polega na zgłoszeniu oryginalnego, niepublikowanego wcześniej utworu poetyckiego, który nie przekracza długości 1500 znaków ze spacjami wraz z kartą uczestnika. Dokumenty i wiersz należy złożyć w Wydziale Kultury dla Dzielnicy Bemowo, pok. nr 465 (IV piętro) w dniach pracy urzędu od 16 września do 16 października ( w godz. 9.00 do 15.00) lub przesłać drogą mailową na adres: bemowo.zapisy@um.warszawa.pl do 16 października br. do godz. 23.59.

Uczestnicy mogą wziąć udział w jednej kategorii konkursowej i przesłać jeden utwór.

Szczegóły konkursu znajdą Państwo w Regulaminie. Proszę pamiętać o załączeniu Karty Uczestnika, które wydrukowane można pobrać również w Punkcie Informacyjnym na parterze Urzędu lub w pok. nr 465, po uprzednim umówieniu pod nr tel. 224437591. Tam również możliwość wglądu w regulamin. 

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia zmian w Regulaminie, które nie naruszają praw nabytych uczestników konkursu

                                                                                                                                     

Plakat informacyjny. Książka w skórzanej okładce a na niej stare pióro. Logo BCK i Syrenka.

Załączniki: