null

Konkurs Poetycki dla Seniorów „O Srebrny Laur Bemowa”

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Plakat informacyjny. Książka w skórzanej okładce a na niej stare pióro. Logo BCK i Syrenka.
Autor: Ł. Szczepaniak

Zapraszamy na wręczenie nagród w Konkursie Poetyckim dla Seniorów „O Srebrny Laur Bemowa” pt. „Ocalmy Wrażliwość.”

Konkurs Poetycki dla Seniorów „O Srebrny Laur Bemowa” pt. „Ocalmy Wrażliwość.” .

Do udziału w konkursie organizowanym przez Wydział Kultury, zapraszamy tym razem osoby dorosłe, ze szczególnym uwzględnieniem Seniorów 60+.  Na utwory poetyckie w dwóch kategoriach: 1.Moje Miejsce i 2.Moje Uczucia, czekamy od 16 września do 16 października br.

Dla zwycięzców przygotowaliśmy statuetki „Srebrny Laur Bemowa”, które zostaną uroczyście wręczone na scenie Bemowskiego Centrum Kultury 14 listopada 2022 r o godz. 12.00. 

Wiek dojrzały to czas refleksji, podsumowań, a także chęć dzielenia się swoim doświadczeniem życiowym. Wierzymy, że nasza impreza przyniesie wiele radości i zaowocuje wartościowymi dziełami poetyckim. Być może odkryjemy nowe talenty wśród mieszkańców Bemowa?

Konkurs polega na zgłoszeniu oryginalnego, niepublikowanego wcześniej utworu poetyckiego, który nie przekracza długości 1500 znaków ze spacjami wraz z kartą uczestnika. Dokumenty i wiersz należy złożyć w Wydziale Kultury dla Dzielnicy Bemowo, pok. nr 465 (IV piętro) w dniach pracy urzędu od 16 września do 16 października ( w godz. 9.00 do 15.00) lub przesłać drogą mailową na adres: bemowo.zapisy@um.warszawa.pl do 16 października br. do godz. 23.59.

Uczestnicy mogą wziąć udział w jednej kategorii konkursowej i przesłać jeden utwór.

Szczegóły konkursu znajdą Państwo w Regulaminie. Proszę pamiętać o załączeniu Karty Uczestnika, które wydrukowane można pobrać również w Punkcie Informacyjnym na parterze Urzędu lub w pok. nr 465, po uprzednim umówieniu pod nr tel. 224437591. Tam również możliwość wglądu w regulamin. 

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia zmian w Regulaminie, które nie naruszają praw nabytych uczestników konkursu

                                                                                                                                     

Plakat informacyjny. Książka w skórzanej okładce a na niej stare pióro. Logo BCK i Syrenka.
Zobacz galerię (2 zdjęć)
Zaproszenie

Załączniki: