null

Konkurs plastyczny "Świąteczna Kartka z Bemowa"

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Konkurs plastyczny "Świąteczna Kartka z Bemowa".
Autor: Ł. Szczepaniak

"Świąteczna Kartka z Bemowa" jest konkursem plastycznym zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Uwaga, Konkurs Świąteczny!

Świąteczna Kartka z Bemowa, to nowy konkurs do którego zapraszamy zarówno dzieci, jak i dorosłych mieszkańców Dzielnicy Bemowo. Chcemy wspólnie z Państwem, jak najszybciej zanurzyć się w wyjątkowej świątecznej atmosferze Bożego Narodzenia oraz pełnego radosnego oczekiwania i sylwestrowych zabaw, Nowego Roku.

Konkurs polega na wykonaniu projektu świątecznej kartki o motywach Bożego Narodzenia lub Nowego Roku, sfotografowaniu swojej pracy i wysłaniu na adres: bemowo.zapisy@um.warszawa.pl. Zapraszamy również do składania prac wykonanych techniką cyfrową. W tym przypadku, przesyłają Państwo plik cyfrowy. Zdjęcia i pliki mogą mieć nie więcej, niż  2MB. Do prac załączają Państwo Oświadczenie (Oświadczenie oraz Regulamin Konkursu do pobrania na stronie Urzędu Dzielnicy Bemowo: www.bemowo.um.warszawa.pl). W przypadku prac osób niepełnoletnich, Oświadczenie podpisuje osoba dorosła).

Prace przyjmujemy do 12 grudnia br. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie zwycięzców na stronie internetowej oraz fb Urzędu Dzielnicy nastąpi do 17 grudnia br.

Zapraszamy do udziału!

Plakat promujący konkurs plastyczny "Świąteczna Kartka z Bemowa". Na plakacie umieszczone są grafiki przypominające śnieżynki. Poniżej ozdoby świąteczne. A na dole umieszczone logo "Zakochaj się w Warszawie na Bemowie".

Załączniki: