null

Konkurs „Mój przyjaciel, mój pupil”

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Na zdjęciu widać psa.
Autor: WKU

Macie psy, koty, chomiki, rybki, albo innego, fantastycznego towarzysza życia? Zachęcamy do udziału w konkursie artystycznym dla dzieci i młodzieży! Opowiedzcie nam o swoich pupilach, zwierzątkach lub wspólnych zabawach z przyjaciółmi.

Do naszego kolejnego konkursu zapraszamy dzieci i młodzież szkolną.

Opowiedzcie nam o swoich pupilach, zwierzątkach, którymi opiekujecie się w swoich domach lub o zaprzyjaźnionych zwierzakach u przyjaciół czy rodziny, a może współpracujecie z ogrodem zoologicznym czy schroniskami dla zwierząt? Opis uzupełnijcie zdjęciami (max 3 zdjęcia) i prześlijcie na nasz adres mailowy poniżej.

Jeśli jednak nie macie zwierzątka, ale ciekawie spędzacie czas ze swoimi przyjaciółmi, rozumiecie się w pół słowa, macie wspólne pasje, hobby czy sporty, to też opiszcie to i przyślijcie rysunki lub zdjęcia z waszych wspólnych zabaw i zajęć. Pamiętajcie tylko o zgodzie fotografowanych osób.

Technika dowolna – rysunek, inna praca plastyczna lub zdjęcie. Nagrody czekają!

Prace będą przyjmowane wyłącznie na adres e-mail: bemowo.zapisy@um.warszawa.pl  od 13 do 26 lutego 2023r. Szczegółowy regulamin poniżej. Nie zapomnijcie o załączeniu Karty Zgłoszenia!

Na zdjęciu widać psa.

Załączniki: