Wydarzenie

null

Koncertowe Święto Kobiet na Bemowie!

Drukuj otwiera się w nowej karcie
09.03.2024 19:00 - 09.03.2024 20:00
Plakat informacyjny, zdjęcie Basi Kurdej-Szatan i Rafała Szatana
Autor: Ł. Szczepaniak

Spędźcie kobiecy wieczór z nami i fantastycznym duetem na Bemowie. Zapraszamy na koncert Basi Kurdej-Szatan i Rafała Szatana.

9 marca zapraszamy do Sali Wisowiskowej WAT na klimatyczny koncert z okazji Dnia Kobiet. Duet, w towarzystwie zespołu, wystąpi o godz. 17.00 i 19.00 prezentując najpiękniejsze utwory muzyki filmowej i serialowej. 

Będzie więc m.in.“Czterdziestolatek”, “Pocahontas” i “Czarnoksiężnik z Krainy OZ”. 

Barbara Kurdej-Szatan

Jedna z najpopularniejszych aktorek, zdobywczyni trzech telekamer. Aktorka teatralna, serialowa oraz filmowa. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. W 2012 roku zagrała główną rolę w Teatrze Muzycznym ROMA w musicalu „Deszczowa Piosenka”. Współpracuje z Teatrem 6-piętro, gdzie gra w dwóch spektaklach „Miłość w Seabrook” i „Zagraj to jeszcze raz sam”, z Teatrem Variete w Krakowie, gdzie gra główną rolę Elle Woods w musical „Legalna Blondynka” oraz główną rolę Roxie w musicalu „Chicago”. Prowadząca program „Kocham Cię Polsko”, The Voice of Poland oraz The Voice Kids. Zagrała główną rolę w filmie „Dzień dobry, kocham Cię”, rolę Jadźki w filmie „Wkręceni 2”, rolę Kasi w filmie „Narzeczony na niby”, rolę Andżeli w filmie „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”. Gra również rolę Joasi w serialu „M jak Miłość” oraz rolę Marii w serialu „W Rytmie Serca”.

Rafał Szatan

wokalista, pianista, aktor musicalowy. Absolwent Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II st w Legnicy na fortepianie, następnie studiował na Akademii Muzycznej w Katowicach, na Wydziale Jazzu i muzyki rozrywkowej, o specjalizacji Wokalistyka Jazzowa. Współpracował z Teatrem Muzycznym w Gliwicach, gdzie zagrał główną rolę Troy’a Boltona w musicalu „High School Musical” oraz głowną rolę Clouda Bukowskiego w musicalu „Hair”, z Teatrem Rozrywki w Chorzowie, gdzie zagrał rolę młodego Hanshena w musicalu „Przebudzenie Wiosny”, rolę Hitlera w musicalu „Producenci” oraz mniejsze role w wielu spektaklach. Obecnie współpracuje z Teatrem Variete w Krakowie, gdzie gra główną rolę męską Emmeta oraz Warnera w musicalu „Legalna Blondynka” oraz jest jednym z solistów w koncercie „Variete Film Show. Współpracuje z wieloma muzykami i wokalistami, występuje jako wokalista z Orkiestrą OKSAC pod batutą Mateusza Walach, z którą koncertuje po całym kraju. W 2017 roku wcielił się w rolę prowadzącego na Opolskim Festiwalu w koncercie Debiutów oraz poprowadził Koncert na Dzień Matki dla Telewizji Polskiej. Obecnie tworzy i pracuje nad materiałem autorskim.

Aby otrzymać bezpłatne zaproszenie, wyślijcie maila zgodnie z regulaminem do 29 lutego na: bemowo.zapisy@um.warszawa.pl

Plakat informacyjny, zdjęcie Basi Kurdej-Szatan i Rafała Szatana

Załączniki: