Wydarzenie

null

Koncert zespołu Wilki na zakończenie wakacji na Bemowie!

Drukuj otwiera się w nowej karcie
29.08.2021 20:00 - 29.08.2021 22:00
Amfiteatr Bemowo
na białym tle znajduje się napis "Zakończenie wakacji na Bemowie. Koncert zespołu WILKI"
Autor: Ł. Szczepaniak

Martwicie się, że do zakończenia lata już coraz bliżej? Mamy dla Was wspaniałą wiadomość, która umili Wam ten czas. W niedzielę, 29 sierpnia, o godz. 20:00 w Amfiteatrze Bemowo wspólnie pożegnamy wakacje koncertem zespołu Wilki!

?Grupa z charyzmatycznym frontmanem Robertem Gawlińskim od 30 lat porusza serca słuchaczy i porywa publiczność do zabawy w kraju oraz za granicą. Każdy występ Wilków to niezapomniane emocje, wiele wzruszeń i olbrzymia dawka pozytywnej energii! ? Zespół ma na swoim koncie dziesiątki przebojów, które zna i uwielbia cała Polska, m.in. "Baśka", "Urke", "Bohema", "Love Story", "Słońce pokonał cień", "Here I am" czy "Na zawsze i na wieczność".  ?Oryginalne teksty, wyjątkowe brzmienia i niezwykle charakterystyczny głos Roberta Gawlińskiego sprawiły, że utwory Wilków niejednokrotnie podbijały radiowe listy przebojów i na stałe weszły w kanon polskiej muzyki popularnej.
?Wybierzecie się z nami w sentymentalną, muzyczną podróż na zakończenie wakacji na Bemowie! Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku Dzielnicy Bemowo: Koncert zespołu Wilki na zakończenie wakacji na Bemowie!
?
?Wstęp wolny! Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń! Wydarzenie odbędzie się w reżimie sanitarnym, obowiązuje nakaz zakrywania nosa i ust maseczką.
Na białym tle w centralnym miejscu znajduje się zdjęcie zespołu Wilki, idących w blasku otulającego ich z tyłu słońca. W nagłówku duzy napis Zakończenie lata na Bemowie: Koncert zespołu Wilki. Na dole znajdują się loga Warszawy, Bemowskiego Centrum Kultury oraz Music Company

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.