Wydarzenie

null

Koncert zespołu "Biało-Czarni" – podróż po latach 60. ubiegłego wieku

Drukuj otwiera się w nowej karcie
22.06.2022 12:00 - 22.06.2022 13:00
Zdjęcie przedstawia artystów ubranych w garnitury.
Autor: Ł. Szczepaniak

Już w najbliższą środę, 22 czerwca, odbędzie się koncert na zakończenie semestru wiosennego Akademii Bemowskiego Seniora. O godz. 12:00 w Amfiteatrze Bemowo zaśpiewa zespół "Biało-Czarni"!

W środę, 22 czerwca, o godz. 12.00 w amfiteatrze w Parku Górczewska na zakończenie semestru wiosennego Akademii Bemowskiego Seniora odbędzie się koncert zespołu “Biało-Czarni”.

Grupa “Biało-Czarni”, wciąż wierna hasłu "Polska młodzież śpiewa polskie piosenki", zabierze Was w muzyczną podróż do lat 60. ubiegłego wieku. Usłyszycie niezapomniane przeboje tamtej epoki i poczujecie klimat dawnych warszawskich dancingów. Przypomnimy sobie m.in. utwory: “Beata z Albatrosa”, “Sen o Warszawie”, “Zielone wzgórza nad Soliną”, “Czarny Ali Baba” czy “Trzynastego”.

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

Plakat promujący wydarzenie w ramach Akademii Bemowskiego Seniora - koncert zespołu Biało-Czarni. W centrum plakatu umieszczone jest zdjęcie artystów ubranych w garnitury. W lewym górnym rogu znajdują się loga Zakochaj się w Warszawie na Bemowie oraz Akademii Bemowskiego Seniora.

 

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.