Wydarzenie

null

Koncert Warszawa 1944 – Pamiętamy

Drukuj otwiera się w nowej karcie
01.08.2021 18:30 - 01.08.2021 20:00
Autor: WKU

W tym roku przypada 77. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Oddajmy wspólnie cześć Bohaterom tego heroicznego zrywu podczas Koncertu "Warszawa 1944 – Pamiętamy" zespołu Ferajna z Hoovera oraz Chóru Bemcanto.

1 sierpnia o godz. 18.30 zapraszamy Was do Amfiteatru Bemowo na Koncert pieśni patriotycznych i powstańczych "Warszawa 1944 – Pamiętamy" w wykonaniu zespołu Ferajna z Hoovera oraz Chóru Bemcanto.
🎻 🪕 🎸Skrzypce, tapan, mandolina, dwie gitary i 9 głosów, czyli "Ferajna z Hoovera". Swoim repertuarem przybliżają warszawiakom piosenki powstańcze, utwory legionów oraz inne, znane melodie patriotyczne. To właśnie na skwerze Hoovera przy Krakowskim Przedmieściu już od 6 lat można ich spotkać w najważniejsze rocznice państwowe, święta i ważne dni dla historii naszego miasta i kraju. Zespół nie tylko gra spontanicznie na ulicy, ale także angażuje się w pomoc na rzecz warszawskich kombatantów.  🤍 ❤️
🆓WSTĘP WOLNY! Liczba miejsc ograniczona. Wydarzenie odbędzie się w reżimie sanitarnym, obowiązuje nakaz zakrywania nosa i ust maseczką.
Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku Dzielnicy Bemowo.

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.

map-oracle@1.0.0/js/MapOracleMap.es as MapOracleMap