Wydarzenie

null

Koncert w ramach Akademii Bemowskiego Seniora

Drukuj otwiera się w nowej karcie
27.09.2023 12:00 - 27.09.2023 13:00
Na połączonych dwóch zdjęciach widzimy syllwetki artystów Sylwii Przetak oraz Michała Grobelnego
Autor: Zdjęcia prywatne artystów

Sylwia Przetak i Michał Grobelny zabiorą nas w muzyczną podróż pełną kolorowych liści i jesiennych wspomnień. Zapraszamy na koncert w ramach ABS!

Wyjątkowo w środę, 27 września 2023 r. o godz. 12.00 w Amfiteatrze w Parku Górczewska przy ul. Raginisa 1, z okazji inauguracji jesiennej edycji Akademii Bemowskiego Seniora odbędzie się koncert pt. „Pamiętasz była jesień”. wystąpi Sylwia Przetak oraz Michał Grobelny.

Sylwia Przetak - artystka w stolicy rozwijała zdolności wokalne w Szkole Musicalowej "Metro” przy Teatrze Buffo. Wokalistka jest laureatką wielu festiwali muzycznych. Brała także udział w dwóch programach TVP – „Bitwie na głosy” (w drużynie Nataszy Urbańskiej) oraz w "Tak to leciało”. Aktualnie śpiewa także w ,,Studio Accantus”.

Michał Grobelny - Muzyk, wokalista, pianista. Uczestnik 4 edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i półfinalista 3 edycji „The Voice Of Poland” w drużynie Tomsona i Barona.

Oddtwórca głównej roli dzwonnika Quasimodo w światowej francuskiej produkcji “Notre Dame de Paris” w Teatrze Muzycznym w Gdyni.

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

Sylwia Przetak i Michał Grobelny na zdjęciu.