Koncert T. Love na Bemowie

Zespół T. Love w amfiteatrze Bemowo. Pamiątkowe zdjęcie z publicznością.
Autor: D. Kawka

Ten tydzień na Bemowie rozpoczął się fantastycznie! W poniedziałek na deskach amfiteatru wystąpił legendarny zespół T.Love!

Pomimo kapryśnej pogody atmosfera była bardzo gorąca. Zespół zagrał premierowe utwory z płyty "HAU! HAU!",nie zabrakło również największych hitów, takich jak "Warszawa", "Autobusy i tramwaje" czy "Ajrisz". Dziękujemy za Waszą energię!

Przed koncertem publiczność przywitali: Jarosław Dąbrowski, Przewodniczący Rady Dzielnicy Bemowo, Mariusz Wajszczak, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo, Jakub Gręziak,Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo, Karol Sobociński, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo.

Zespół T. Love w amfiteatrze Bemowo. Pamiątkowe zdjęcie z publicznością.
Muniek Staszczyk przy mikrofonie.
Jarosław Dąbrowski - Przewodniczący Rady Dzielnicy Bemowo, Mariusz Wajszczak, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo, Jakub Gręziak - Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo, Karol Sobociński - Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo,
Publiczność i t. Love na scenie w amfiteatrze.