Wydarzenie

null

Koncert T.Love

Drukuj otwiera się w nowej karcie
13.06.2022 19:00 - 13.06.2022 21:00
Plakat informacyjny. Zdjęcie członków T. Love na czerwonym tle.
Autor: WKU

Legenda polskiej sceny muzycznej na czele z Muńkiem Staszczykiem wystąpi w czerwcu na Bemowie!

13 czerwca o godz. 19.00 zapraszamy do bemowskiego amfiteatru w Parku Górczewska na koncert "T.Love"!

Zespół to niekwestionowana legenda polskiej sceny muzycznej, na czele której nieprzerwanie stoi Muniek Staszczyk. Twórcy hitów takich jak: "Nie, nie, nie", "Chłopaki nie płaczą", "Warszawa" czy "I love you" w tym roku świętują 40-lecie swojej działalności.

Grupa została założona w 1982 roku przez kilku uczniów IV Liceum Ogólnokształcącego w Częstochowie. Na początku w skład ekipy wchodzili Muniek Staszczyk, Janusz Knorowski, Dariusz Zając i Jacek Wudecki.

Później członkowie zespołu zmieniali się wielokrotnie. Szacuje się, że przez lata na scenie z Muńkiem Staszczykiem wystąpiło ok. 34 muzyków w różnych konfiguracjach. W tym czasie "T.Love" wydał 12 albumów studyjnych, 4 koncertowe, a także wiele kompilacji i singli. Zagrał w niemal każdym klubie muzycznym w Polsce, wielu krajach europejskich i USA. Muniek Staszczyk jest również laureatem czterech nagród muzycznych „Fryderyk”.

Najpopularniejsze albumy grupy to "Chłopaki nie płaczą" oraz "Model 01". W kwietniu zespół wydał 13 album studyjny pt. "HAU! HAU!". W związku z tym "T. Love", po raz pierwszy od pięciu lat, rusza w trasę koncertową, by ponownie spotkać się ze swoimi fanami.

Podczas koncertu z pewnością usłyszymy zarówno największe hity zespołu, jak i nowe, premierowe utwory.

Dołączcie do wydarzenia na Facebooku Dzielnicy Bemowo!

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

Do zobaczenia!

Plakat informacyjny. Zdjęcie członków T. Love na czerwonym tle.