Wydarzenie

null

Koncert Piotra Pręgowskiego

Drukuj otwiera się w nowej karcie
22.04.2023 - 22.04.2023
Plakat informacyjny.
Autor: Ł. Szczepaniak

Aktor wielu talentów, śpiewa, gra, żartuje, a swoimi serialowymi rolami nierzadko rozbawia widzów do łez. Zapraszamy na wieczór z Piotrem Pręgowskim w ramach cyklu "Kulturalne Bemowo".

22 kwietnia (sobota) zapraszamy do Sali Widowiskowej przy ul. Górczewskiej 201 o godz. 19.00 na koncert w wykonaniu Piotra Pręgowskiego z cyklu „Kulturalne Bemowo”. 

Piotr Pręgowski jest bez wątpienia artystą lubianym i podziwianym przez miliony telewidzów. Seriale komediowe, takie jak: Zmiennicy, Camara Cafe, Halo Hans, Ranczo, Klan, 48h, Zaginieni, Leśniczówka  są dobrze znane telewidzom. Spotkanie na żywo to okazja do poznania aktora, jego monologów, żartów, autorskich piosenek i wspomnień z planów filmowych, a to gwarantuje niezapomnianą zabawę. Z tego komunikatu nie poznacie tekstów i piosenek wykonywanych przez artystę  w tym celu musicie pofatygować się osobiście na jego występ, a on sam gwarantuje Wam dobrze spędzony czas i świetną zabawę  tych kilka słów o programie napisałem ja Piotr Pręgowski Wasza skromna mega gwiazda – do zobaczenia na koncercie „ludzie chudego”.

Aby otrzymać bezpłatne zaproszenie, wyślijcie maila zgodnie z regulaminem na: bemowo.zapisy@um.warszawa.pl do 14 kwietnia br. 

Plakat informacyjny.

Załączniki:

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.