Wydarzenie

null

Koncert Pawła Stasiaka i zespołu Papa D na Bemowie

Drukuj otwiera się w nowej karcie
26.11.2022 18:00 - 26.11.2022 20:00
Paweł Stasiak i Zespół Papa D na plakacie.
Autor: Ł. Szczepaniak

Andrzejki tuż, tuż! Z tej okazji zapraszamy na energetyczny, muzyczny wieczór z Pawłem Stasiakiem i zespołem Papa D.

26 listopada, w sobotnie popołudnie, o godz. 18.00 zapraszamy do Sali Widowiskowej WAT na wyjątkowy koncert w ramach Andrzejek na Bemowie.

Muzyka Pawła Stasiaka i zespołu Papa D od początku istnienia spotykała się z dużym entuzjazmem i zainteresowaniem publiczności. Nowoczesne brzmienia i radosna tematyka tekstów sprawiły, że artyści szybko zyskali ogromną popularność w latach 80. XX. Nurt popu oraz new romantic, który reprezentował zespól był już znany na całym świecie, jednak to właśnie Paweł Stasiak i Papa D przenieśli go, wzorując się na zagranicznych zespołach, na grunt Polski. Śpiewali o dziewczynach, emocjach, miłości, zdradach, podróżach i marzeniach. Na koncerty ludzie przychodzili po to, aby zapomnieć o problemach i oderwać się od rzeczywistości tamtych czasów. 

Po 38 latach na polskiej scenie muzycznej zespół nadal zachwyca publiczność i zaraża słuchaczy optymizmem. Podczas bemowskiego koncertu z pewnością usłyszymy zarówno największe hity, jak i nowe utwory, które dodadzą nam pozytywnej energii na kolejne listopadowe dni. 

Aby otrzymać bezpłatne zaproszenie, wyślijcie maila na m.trzaska@um.warszawa.pl do 20.11.2022 r. 

Paweł Stasiak i Zespół Papa D na plakacie.

Załączniki: