Wydarzenie

null

Koncert NATASZY z okazji Walentynek

Drukuj otwiera się w nowej karcie
12.02.2022 18:00 - 12.02.2022 20:00
Czarnobiały portret Nataszy Urbańskiej, obok czerwone walentynkowe serce. U góry plakatu laga: "Zakochaj się w Warszawie na Bemowie" i "WAT"
Autor: WKU

Zapraszamy na niezwykły wieczór, podczas którego Natasza Urbańska wraz z zespołem wykonają najpiękniejsze piosenki o miłości.

W sobotę, 12 lutego br., o godzinie 18.00 w sali widowiskowej WAT odbędzie się wyjątkowy koncert. Natasza Urbańska, w towarzystwie wybitnych muzyków, będzie celebrować jeden z piękniejszych dni w roku — Walentynki.  Artystka zabierze nas w romantyczną podróż po całym świecie, sięgając repertuarem do gorących Włoch i jazzowych klubów Paryża. Usłyszymy utwory takie jak "Sway" i "Mambo Italiano", ale nie zabraknie również hitów z jej najnowszej płyty "Rajd 44". Wieczór uświetnią utwory z pierwszego albumu Nataszy, które powstał przy we współpracy z Sewerynem Krajewskim — mistrzem pisania piosenek o miłości.

Zaproszenia można uzyskać, wysyłając wiadomość e-mail na adres: bemowo.zapisy@um.warszawa.pl do 03.02.2022 r. Odbiór zaproszeń odbędzie się w późniejszym terminie. W tytule e-mail należy wpisać nazwę wydarzenia, a w treści: Imię i nazwisko oraz liczbę zaproszeń (1 lub 2).

Liczba miejsc ograniczona!

W trakcie wydarzenia należy stosować się do aktualnych zaleceń rządowych. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

Czarnobiały portret Nataszy Urbańskiej, obok czerwone walentynkowe serce. U góry plakatu laga: "Zakochaj się w Warszawie na Bemowie" i "WAT"

Załączniki: