Wydarzenie

null

Koncert Natalii Kukulskiej

Drukuj otwiera się w nowej karcie
16.03.2024 19:00 - 16.03.2024 21:00
Plakat informacyjny i zdjęcie Natalii Kukulskiej na kolorowym tle.
Autor: Ł. Szczepaniak

Natalia Kukulska to jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek. Autorka tekstów i współautorka muzyki wystąpi na Bemowie.

16 marca o godz. 19.00 zapraszamy do Sali Widowiskowej WAT przy ul. Kaliskiego 25A na wyjątkowy koncert niekwestionowanej gwiazdy polskiej sceny muzycznej – Natalii Kukulskiej. 

Natalia Kukulska

Córka legendy polskiej sceny muzycznej, piosenkarki Anny Jantar oraz kompozytora Jarosława Kukulskiego. W 2000 r. poślubiła Michała Dąbrówkę, jednego z najlepszych polskich perkusistów, z którym tworzy idealny duet, zarówno w życiu, jak i na scenie oraz w studio nagraniowym.  

Swoją muzyczną drogę rozpoczęła już w wieku 7 lat. Choć jest wybitnie utalentowana, nie przestaje się rozwijać. Studiowała Filozofię na Uniwersytecie Warszawskim, a po wielu latach zdecydowała się na studia na prestiżowym Musicians Institute w Los Angeles. 

Stacja CNN wybrała Natalię jako jedyną polską Artystkę, której poświęcony został reportaż w serii programów "Eye on Poland", a sama wokalistka nazwana została ikoną polskiej sceny muzycznej. 

W social mediach obserwuje ją ponad 300 tysięcy fanów. Jej klipy w serwisie YouTube zostały wyświetlone kilkadziesiąt milionów razy, a koncerty wyprzedają się niemal do ostatniego miejsca. Nic dziwnego skoro Natalia stale zaskakuje publiczność kolejnymi odsłonami: choć od lat wierna jest muzyce elektronicznej, nie przeszkadza jej to w romansie z akustycznymi, a nawet symfonicznymi formami.  

Zapowiada się niezapomniany wieczór na Bemowie! 

Aby otrzymać bezpłatne zaproszenie, wyślijcie maila (zgodnie z regulaminem) do 7 marca na  adres bemowo.zapisy@um.warszawa.pl.

Wydarzenie zapewnia następujące udogodnienia
Plakat informacyjny i zdjęcie Natalii Kukulskiej na kolorowym tle.

Załączniki: