Wydarzenie

null

Spektakl mikołajkowy "Bożyszcze kobiet"

Drukuj otwiera się w nowej karcie
05.12.2021 18:30 - 05.12.2021 20:30
Napis "Bożyszcze kobiet" na niebieskim tle. W środku litery "o" umieszczony jest symbol serca.
Autor: Ł. Szczepaniak

Rewelacyjny spektakl dla dorosłych "Bożyszcze kobiet" w reżyserii Cezarego Morawskiego i wykonaniu aktorów Teatru Capitol.

Pozornie przyzwoity Barney prowadzi szczęśliwe życie – dom, kochająca żona, praca w restauracji. W jego oczach jednak, wydaje mu się ono nudne, postanawia więc je uatrakcyjnić i organizuje schadzki z przypadkowo spotkanymi kobietami: seksowną Helen, gadatliwą Bobby oraz cierpiąca na depresję Jenny.

Na naszych oczach, ten Casanova w średnim wieku staje się coraz śmieszniejszy, ale i pewniejszy siebie – każdą kolejną schadzkę aranżuje coraz zręczniej. W miarę rozwoju akcji, w lekkim stylu pełnym żartów, wśród dowcipnych dialogów, nasuwa się pytanie: czy jedynym sposobem ubarwienia szarego życia jest zdrada i kłamstwo? Przekonajcie się Państwo, jakiej odpowiedzi udzieli finał przedstawienia…

 

W roli kochliwego Barneya zobaczą Państwo fenomenalnego Piotra Gąsowskiego, który swoją mimiką i komicznymi ruchami doprowadzi Was do łez. Piękne i ponętne kandydatki na kochanki Barney’a grają: Anna Dereszowska, Hanna Śleszyńska i Anna Modrzejewska. Każda jest różna, ale wszystkie doprowadzą go do szaleństwa. Helen (Anna Dereszowska) swoją zmysłowością, Bobby (Anna Modrzejewska) artystyczną duszą, zaś Jenny (Hanna Śleszyńska) głębią przemyśleń i wątpliwości.

Dzięki ich barwnym charakterom, Barney z pewnością przestanie się nudzić!

„Bożyszcze kobiet” to lekka, pełna dowcipnych dialogów komedia o relacjach damsko-męskich, którą pokochają (nie tylko) osoby w długich związkach.

Spektakl odbędzie się w dwóch odsłonach:

  • godz. 15:00-17:00
  • godz. 18:30-20:30

Zapraszamy!

Plakat promujący spektakl "Bożyszcze kobiet". w centralnym punkcie znajdują się postacie aktorów: Piotra Gąsowskiego, Anny Modrzejewskiej, Hanny Śleszyńskiej oraz Anny Dereszowskiej. Spekatkl odbędzie się 5 grudnia 2021 r. o godz. 15:00 oraz 18:30 w Sali Widowiskowej WAT przy ul. Kaliskiego 25A. W stopce plakatu umieszczone są loga: Zakochaj się w Warszawie na Bemowie, WAT oraz Teatr Capitol.

Załączniki:

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.