Wydarzenie

null

Koncert Kwartetu Smyczkowego „Quartet” i Lidii Kitlińskiej

Drukuj otwiera się w nowej karcie
30.01.2022 17:00 - 30.01.2022 19:00
Grafika informacyjna. W tle księżyc w pełni.
Autor: Łukasz Szczepaniak

Zapraszamy na wspaniały koncert muzyki klasycznej!

30 stycznia 2022 r. godz.17.00 w Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego przy ul. Słomianej 2/4 odbędzie się koncert Lidii Kitlińskiej i kwartetu smyczkowego. "Quartet" to zespół czterech utalentowanych instrumentalistek, absolwentek Akademii Muzycznej w Warszawie, a prywatnie również koleżanek. Na rynku muzycznym wyróżniają się pięknym brzmieniem, nieprzeciętnymi aranżacjami oraz kreatywnością wykonań.

Lidia Kitlińska swoją edukację muzyczną rozpoczęła grą na skrzypcach w wieku sześciu lat, a w późniejszych latach zamieniła instrument na śpiew solowy.  W 2011 roku ukończyła z wyróżnieniem Wydział Wokalno-Aktorski w Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Od tamtej pory nieustannie doskonaliła swój warsztat artystyczny w kraju i za granicą. Od 2012 związana jest z Chórem Teatru Wielkiego — Opery Narodowej, gdzie wykonuje również partie solowe. 

Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona!

W trakcie wydarzenia należy stosować się do aktualnych zaleceń sanepidu. 

Członkinie zespołu "Quartet" w cekinowych sukniach oraz portret uśmiechniętej solistki Lidii Kitlińskiej. W lewym górnym rogu logo "Zakochaj się w Warszawie na Bemowie".