Wydarzenie

null

Koncert Kasi Wilk

Drukuj otwiera się w nowej karcie
15.10.2022 18:00 - 15.10.2022 20:00
Plakat informacyjny z Kasią Wilk.
Autor: Ł. Szczepaniak

Właścicielka niezwykle charakterystycznego, mocnego wokalu i charyzmatycznej osobowości. Koncert Kasi Wilk z zespołem towarzyszącym już 15 października w sali WAT!

15 października zapraszamy na niezwykłe, muzyczne wydarzenie. W sali widowiskowej Wojskowej Akademii Technicznej o godz. 18.00 wystąpi Kasia Wilk. 

Piosenkarka, autorka tekstów, właścicielka niezwykle charakterystycznego, mocnego wokalu i charyzmatycznej osobowości. Medialnie zadebiutowała w 2005 roku w Opolu wraz z zespołem Kto To, gdzie dzięki piosence "Gdy minie sen" zajęli II miejsce. Rok później z utworem "Zero do stracenia" grupa wzięła udział w polskich eliminacjach do konkursu Eurowizji zajmując 7 miejsce. Wspólnie wydali album pt. "Jedenaście".

Największą popularność Kasi Wilk przyniosła współpraca z poznańskim raperem Mezo. Ich wspólne single „Ważne" i "Sacrum" doczekały się wielu nagród m.in. II miejsce w konkursie opolskich premier (2005) Eska Music Awards, Superjedynka (2007) za album "Eudaimonia" (Złota Płyta). Współpracowała z Kayah (m.in. koncert "MTV Unplugged"), a od blisko 15 lat współpracuje z Orkiestrą Adama Sztaby.

Solową działalność wokalistka rozpoczęła w 2008 roku wraz z premierą utworu „Pierwszy raz”. Wówczas Kasia udowodniła swą muzyczną dojrzałość i na dobre skupiła się na autorskim projekcie. W tym samym roku ukazał się jej solowy album „Unisono” z utworem „Do kiedy jestem”, który zwyciężył w polskim finale Międzynarodowego Sopot Festival 2009.

Kolejny album pt. "Drugi raz" Artystka wydała w 2011r. Singiel "Escape" został nagrodzony "Brązową Premierą" na festiwalu w Opolu, a następny - "Po prostu" walczył o nagrodę na Festiwalu Sopot Top Trendy. Charyzmatyczna osobowość, a zarazem artystyczna wrażliwość́ Kasi Wilk sprawiają, że jej koncerty potrafią zarówno bawić jak i wzruszać. Jest empatyczna i naturalna, zawsze w pełnej gotowości i koncentracji. Jej poczucie humoru i dystans do samej siebie sprawiają, że bez problemu nawiązuje kontakt z publicznością.

̨Obecnie artystka bierze udział w XVII edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w telewizji Polsat. Ponadto pracuje nad swoim trzecim albumem, który ukaże się wiosną 2023 roku.

Kasię Wilka możecie śledzić na jej stronie na Facebooku

Aby otrzymać bezpłatne zaproszenie na koncert, wyślijcie maila zgodnie z regulaminem do 5 października 2022 na adres bemowo.zapisy@um.warszawa.pl”.

Liczba miejsc ograniczona. Odbiór zaproszeń w późniejszym terminie. 

Plakat informacyjny z Kasią Wilk.

Załączniki: