Wydarzenie

null

Koncert Galowy Zespołu Folklorystycznego LAZURKI "Wędrówki Szewczyka Skiby na podstawie legendy o Smoku Wawelskim"

Drukuj otwiera się w nowej karcie
19.06.2021 16:00 - 19.06.2021 18:00
Amfiteatr Bemowo, Raginisa 1, Warszawa

Zapraszamy na widowisko taneczno-wokalne w wykonaniu Zespół Folklorystyczny LAZURKI!

Dzielny szewczyk Skuba oprowadzi Was po malowniczych regionach Polski. Przy dźwiękach muzyki na żywo odwiedzicie Kaszuby, Śląsk, Lasowszczyznę, Beskid Śląski, Cieszyn, Sącz i Kraków. Zagościcie na dworze królewskim oraz w smoczej jamie, gdzie na waszych oczach Skuba sprytnie przechytrzy groźnego Smoka Wawelskiego. Jesteście ciekawi, jak tego dokona? 19 czerwca o godz. 16:00 Amfiteatr Bemowo zamieni się w zaczarowany wehikuł czasu.
 
Gościem specjalnym, otwierającym koncert olśniewającym wokalem, będzie zespół „Zazula”.
 
Podczas koncertu obowiązuje reżim sanitarny. Goście na widowni zobowiązani będą do zakrywania ust i nosa oraz zachowanie dystansu 1,5 metra. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy po odbiór opasek w dniu koncertu od godziny 15:30 pod bramę główną amfiteatru.
 
Jeśli ktoś z Państwa jest zaczepiony, prosimy o pobranie, wydrukowanie i wypełnienie oświadczenia. Osoby szczepione nie wchodzą w limit obowiązujący podczas koncertów. Oświadczenia będą zbierane przy wejściu, gdzie otrzymają Państwo odpowiednie opaski. Link do oświadczenia: http://fs.lazurki.pl/lazurki-oswiadczenie-o-szczepieniu.pdf
 
Koncert będzie również relacjonowany na żywo na kanale YouTube Zespołu Lazurki, link znajdziecie na wydarzeniu na Facebooku.
 
Koncert Galowy Zespołu Folklorystycznego LAZURKI „Wędrówki Szewczyka Skiby na podstawie legendy o Smoku Wawelskim”. Na górze czerwony pasek, na nim rysunek pary w kolorowych ludowych strojach, tańczącej taniec ludowy. Poniżej ucięty rysunek pomarańczowej wieży z zegarem i kamienicy oraz dachu z kominami. Z lewej strony rysunek mężczyzny w kapeluszu z kolorowymi wstażkami.
 
 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.

map-oracle@1.0.0/js/MapOracleMap.es as MapOracleMap