Wydarzenie

null

Koncert Bożonarodzeniowy „Najpiękniejsze kolędy i pastorałki”

Drukuj otwiera się w nowej karcie
26.12.2021 17:00 - 26.12.2021 18:00
Na ekranie telefonu leżącego w śniegu, na czerwonym tle wyświetlają się prezenty, gałązki choinkowe i liście ostrokrzewu.
Autor: WKU

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert online w drugi dzień Świąt!

26 grudnia 2021 r. o godz. 17:00 odbędzie się niezwykły, świąteczny koncert. W repertuarze znajdą się doskonale znane kolędy i pastorałki, ale nie zabraknie również mniej popularnych utworów i historycznych ciekawostek. Muzykę na żywo w autorskich aranżacjach wykonają dla nas wspaniali muzycy:

  • Krzysztof Borysiewicz (bas) - solista Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie oraz Theater Würzburg w Salzburgu. Zdobywca szeregu nagród na konkursach wokalnych w Polsce i za granicą.
  • Sylwia Lorenc (flet) - instrumentalistka Orkiestry Reprezentacyjnej Wojska Polskiego specjalność flet.
  • Wiktor Brzuchacz (organy) - wirtuoz organów, doktor sztuki, posiadający w swoim dorobku artystycznym występy na prestiżowych festiwalach w Polsce, w Niemczech, we Francji, Holandii i Rosji.

 Transmisja z koncertu dostępna będzie na kanale Youtube

To wspaniała okazja do wspólnego kolędowania w domowym zaciszu. Zapraszamy!

Na ekranie telefonu leżącego w śniegu, wyświetlają się na czerwonym tle prezenty, świąteczne ozdoby i gałązki ostrokrzewu. W prawym górnym rogu widoczne loga "Zakochaj się w Warszawie na Bemowie", "JAX stowarzyszenie" oraz w prawym dolnym rogu "polmic.pl".