Wydarzenie

null

Koncert „Chwytaj Dzień” Roberta Rozmusa – piosenki Zbigniewa Wodeckiego

Drukuj otwiera się w nowej karcie
20.11.2021 18:00 - 20.11.2021 18:00
na bladoniebieskim tle widoczny fragment twarzy uśmiechniętego mężczyzny
Autor: lszczepaniak

Zapraszamy na koncert Roberta Rozmusa, który podczas koncertu „Chwytaj dzień" zaśpiewa przeboje Zbigniewa Wodeckiego. Będzie to muzyczna opowieść o wspaniałym człowieku, artyście, piosenkarzu, kompozytorze, wirtuozie i koledze.


W programie znalazły się największe przeboje Zbigniewa Wodeckiego, m.in. „Izolda”, „Zacznij od Bacha”, „Z tobą chce oglądać świat”, „Lubię wracać tam, gdzie byłem”, „Chałupy welcome to”, ale także kilka mniej znanych, choć równie pięknych utworów, takich jak „Godność”, „Chwytaj dzień” czy „Nauczmy się żyć obok siebie”. Wspomnieniowy koncert wzbogacają projekcie, anegdoty i opowieści o Zbigniewie Wodeckim.

Występują:
Robert Rozmus- śpiew

Oliwia Kędziora- altówka, śpiew

Piotr Kubiak- instrumenty klawiszowe, chórki

 

Robert Rozmus jest absolwentem wydziału aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Po studiach został zaangażowany do Teatru Powszechnego w Łodzi, później pracował w Teatrze Nowym w Warszawie, w którym występował z przerwami w latach 1990–1996. Od 2000 współpracuje z Teatrem Muzycznym „Roma”, występując w musicalach, takimi jak Miss Saigon, Pięciu braci Moe, Taniec wampirów  czy Akademia pana Kleksa. Współpracuje również z warszawskimi teatrami: Komedia, Bajka i Capitol.

Występował jako pan Rozi z Kabaretu Olgi Lipińskiej. Został członkiem grupy „Tercet czyli Kwartet”, którą tworzy z Hanną Śleszyńską, Piotrem Gąsowskim i Wojtkiem Kaletą.

 

Uwaga - zaproszenia można uzyskać, wysyłając do 14 listopada 2021 maila na adres bemowo.zapisy@um.warszawa.pl. Odbiór zaproszeń w późniejszym terminie. Liczba zaproszeń jest ograniczona. 
 

na bladoniebieskim tle widoczny fragment twarzy uśmiechniętego mężczyzny

Załączniki:

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.