Drukuj otwiera się w nowej karcie
Autor: WSR

Koniec października upłynął pod znakiem sportowych sukcesów w sztukach walki. Zobaczcie podsumowanie osiągnięć bemowskiego klubu Kuma Judo!

Międzynarodowy Turniej Mistrzów Judo w Gliwicach!

W sobotę 29 października w Gliwicach odbył się Międzynarodowy Turniej Mistrzów Judo. Są to prestiżowe zawody, na które zapraszanych jest po ośmioro zawodników w dwóch kategoriach wagowych -75kg i +75kg. Trener Kuma Judo Oleksii Lysenko w kategorii wagowej +75kg wywalczył złoty medal! Zawodnik i trener Mateusz Garbacz w kategorii wagowej -75kg zdobył brązowy medal!

Fantastyczny występ młodzików Kuma Judo w Kielcach!

W dniach 29-30 października w Kielcach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików. Zawodnicy Kuma Judo spisali się wyśmienicie i wywalczyli dwa brązowe medale: Oliwia Romanik (jest to jej drugi medal MP) oraz Kuba Grubelski. Tuż za podium na piątych miejscach rywalizację zakończyli: Mateusz Sierakowski oraz Antek Albin Jakóbczyk! Siódme miejsce wywalczyła Nikola Zaręba, dziewiąte Emilia Pochopień.

Dla tej grupy wiekowej jest to najważniejszy start w sezonie, do którego przygotowywali się przez ostatnie miesiące. Klub z Bemowa był czwartym klubem w Polsce pod względem ilości startujących zawodników! Cała dwunastoosobowa ekipa Kuma Judo pokazała charakter oraz serce do walki! Pamiętajmy, że to dopiero początek ich kariery sportowej!

Medalowa passa Grzegorza Teresińskiego! Srebro w Bremen!

W niedzielę 30 października odbył się International Masters Bremen 2022, w którym srebrny medal wywalczył zawodnik Kuma Judo – Grzegorz Teresiński. Grzesiek świetnie się zaprezentował – wygrał 3 z 4 pojedynków z zawodnikami z Irlandii, Czech oraz Niemiec.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom, trenerom i zawodnikom. Jesteśmy dumni i cieszymy się, że możemy wspierać klub, który osiąga tak imponujące sukcesy sportowe. Trzymamy kciuki za kolejne fantastyczne wyniki.