null

Klub Bemowskiego Seniora

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Zapraszamy bemowskich Seniorów do Klubu Bemowskiego Seniora z siedzibą przy ul. Pełczyńskiego 30a. Klub jest czynny w dniach: poniedziałek – piątek, w godz. 8.00-18.00, w soboty, godz. 8.00-15.00.

Klub Bemowskiego Seniora przy ul. Pełczyńskiego 30A jest miejscem gdzie każdy senior może przyjść i miło spędzić czas na spotkaniach towarzyskich lub uczestnicząc w zajęciach zorganizowanych znajdujących się w ofercie placówki. Można też poczytać prasę, wypić kawę czy herbatę. Klub organizuje dla wszystkich Seniorów zajęcia plastyczne, spotkania brydżowe, spotkania fanów gier planszowych, warsztaty rękodzielnicze oraz wykłady tematyczne i spotkania z interesującymi gośćmi. Ponadto, oferta „Bemowskiego Klubu Seniora” to okolicznościowe potańcówki oraz tygodnie tematyczne, które nawiązują do kultur świata bądź krajów.

Kontakt: bemowo.kbs@um.warszawa.pl

Facebook: https://www.facebook.com/kbsbemowo/

 

 

 

Zobacz galerię (4 zdjęć)
Zdjęcie przedstawia recepcję KBSu po remoncie. Na fasadzie lady znajduje się duży napis KBS ozdobną czcionką. Podłoga z jasnych kafelków ceramicznych. Ściana w dwóch kolorach, białym i ciemno-zielonym.
Na zdjęciu widzimy pomieszczenie KBS po remoncie. Na środku znajduje się duży biały stół. Po bokach czarne krzesła. Ściany są białe. Na parapetach ustawione doniczki z roślinnością. Podłoga w kolorze jasnego brązu. Na ścianie wisi obraz przedstawiający mężczyznę w garniturze na tle wielokolorowych plam.
Na zdjęciu widzimy pomieszczenie KBS po remoncie. po środku znajduje się duży biały stół. Po bokach czarne krzesła. Ściany są białe. Na parapetach ustawione doniczki z roślinnością. Podłoga w kolorze jasnego brązu.