null

Jubileusz 40-lecia Szkoły Podstawowej nr 321

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Dziś, 28 maja w Szkole Podstawowej nr 321 odbyły się uroczyste obchody jubileuszu 40-lecia placówki.

Gratulacje oraz podziękowania dla dyrekcji i całego grona pedagogicznego za ich nieoceniony wkład w rozwój i kształtowanie historii szkoły złożył Burmistrz Dzielnicy Bemowo Grzegorz Kuca.

SP nr 321 była pierwszą szkołą na Nowym Bemowie. Początkowo, ze względu na dużą liczbę uczniów (około 2000), lekcje prowadzone były na trzy zmiany. W jednym roczniku funkcjonowało nawet 11 klas, do których uczęszczało po 40 uczniów. Aktualnie szkoła liczy 985 uczniów, a w gronie pedagogicznym nadal znajdują się nauczyciele, którzy pamiętają pierwsze dni nauki w nowo otwartej placówce.

Serdecznie gratulujemy jubileuszu i składamy wyrazy uznania dla dyrekcji i całego grona pedagogicznego. Życzymy Państwu dalszych sukcesów edukacyjnych oraz szacunku i zaufania społeczności szkolnej. Drodzy uczniowie, Wam życzymy, aby każdy dzień w szkole był pełen radości, wartościowych doświadczeń i pięknych przyjaźni.

W wydarzeniu udział wzięli: Jarosław Dąbrowski, Przewodniczący Rady Dzielnicy Bemowo oraz radni Dzielnicy Bemowo: Monika Ślusarczyk i Piotr Kaczmarek.

Zobacz galerię (8 zdjęć)