null

Jednodniowa wycieczka do Płocka (zapisy)

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Zdjęcie przedstawia panoramę miasta Płock z lotu ptaka. Widać na nim strzeliste wieże kościoła umiejscowionego blisko wybrzeża Wisły.
Autor: Mazowiecka Regionalna Informacja Turystyczna

Wrzesień to złota polska jesień – gdzie piękne kolory zachęcają do wyjazdów i wycieczek. Serdecznie zapraszamy na jednodniowy wyjazd dla seniorów do Płocka, który odbędzie się 13 września br. (wtorek).

W programie zwiedzanie m.in. Wzgórza Tumskiego (w tym nawiedzenie Bazyliki Katedralnej z grobami książąt mazowieckich), Park za Tumem, „Małachowianka” – gmach najstarszego liceum w Polsce, Rynek z zabytkowymi kamienicami, Art déco - Muzeum Mazowieckie w Płocku, a na zakończenie Ogrody Mariawitów w Alpakarium (spotkanie z tymi wyjątkowymi zwierzętami, które coraz częściej wykorzystywane są w alpakoterapii).

Wyjazd autokarem z parkingu przy Urzędzie Dzielnicy Bemowo ok. godz. 7.00-8.00, powrót w godz. 19.00-20.00.

Udział w wycieczce jest bezpłatny.

Zapisy we wtorek, 30 sierpnia, w godz. 8.00-16.00 pod 22 44-37-800. Liczba miejsc ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń

Wydarzenie realizowane jest w ramach zadania "Samorządowy Instrument Wsparcia Inicjatyw Rad Seniorów 2022", współfinansowanego ze środków Sejmik Województwa Mazowieckiego.

Zdjęcie przedstawia panoramę miasta Płock z lotu ptaka. Widać na nim strzeliste wieże kościoła umiejscowionego blisko wybrzeża Wisły.