Interaktywny koncert zespołu Mamy Śpiewamy.

Członkinie zespołu Mamy śpiewamy rozdają małym słuchaczom kolorowe materiały do kolejnej zabawy.
Autor: WKU

W minioną sobotę w Bemowskim Centrum Kultury rozpoczęliśmy cykl koncertów dla najmłodszych wraz z zespołem Mamy Śpiewamy.

12 marca odbył się pierwszy koncert zespołu Mamy Śpiewamy. Wszystkich zebranych powitał Jakub Gręziak, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo. Nasi mali słuchacze wraz z opiekunami mieli okazję aktywnie uczestniczyć w spotkaniu poprzez śpiew, grę na instrumentach oraz taniec, a to wszystko w ramach dobrej zabawy. Uśmiechy nikomu nie schodziły z twarzy.

Serdecznie zapraszamy na kolejne interaktywne koncerty! Zapisy już wkrótce.

Zespół Mamy śpiewamy występuje między zgromadzonymi na publiczności dziećmi i opiekunami w BCK.
Jakub Gręziak, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo przemawia na rozpoczęciu koncertu do zgromadzonych dzieci w BCK.
Dzieci i opiekunowie uczestniczą w zabawie w kółku. W środku okręgu lezą czerwone i niebieskie poduszki.