null

II Konkurs Poetycki Dla Seniorów

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Plakat informacyjny. Zwój pergaminu i pióro.
Autor: WKU

W związku z problemami z pocztą bemowo.zapisy@um.warszawa.pl prosimy autorów o powtórne zgłoszenie swoich utworów na adres bbielinska@um.warszawa.pl do końca tygodnia tj. do 20 października do godz. 15.00. Za niedogodności przepraszamy.

Po raz drugi zapraszamy nie tylko bemowskich Seniorów poetów. Nie piszcie do szuflad! Konkurs „O srebrny Laur Bemowa” pt. ”Ciekawość świata” polega na nadesłaniu utworu poetyckiego własnego autorstwa. Nagrodzone prace będą recytowane na scenie Bemowskiego Centrum Kultury przez cenionych artystów.

Nasz kolejny konkurs skierowany jest do Seniorów parających się poezją. Na utwory poetyckie w dwóch kategoriach: 1.Moje  Marzenia i 2.Moje Doświadczenia, czekamy do 16 października br. Na zwycięzców czekają statuetki „Srebrny Laur Bemowa”, które zostaną uroczyście wręczone na scenie Bemowskiego Centrum Kultury w dniu 20 listopada 2023r. Do udziału w konkursie organizowanym przez Wydział Kultury zapraszamy osoby dorosłe, ze szczególnym uwzględnieniem Seniorów 60+.

Wiek dojrzały to czas refleksji, podsumowań, a także chęć dzielenia się swoim doświadczeniem życiowym. Wierzymy, że nasza impreza przyniesie Państwu wiele radości i zaowocuje wartościowymi dziełami poetyckim. Być może odkryjemy nowe talenty wśród mieszkańców Bemowa i nie tylko.

Konkurs polega na zgłoszeniu oryginalnego, niepublikowanego wcześniej utworu poetyckiego, nieprzekraczającego długości 1500 znaków ze spacjami wraz z Kartą Uczestnika i złożenia go w Wydziale Kultury dla Dzielnicy Bemowo, w dniach pracy urzędu od 16 września do 16 października ( w godz. 9.00 do 15.00) lub przesłanie drogą mailową na adres: bemowo.zapisy@um.warszawa.pl do 16 października br. do godz. 23.59 wraz z Kartą Uczestnika.

Uczestnicy mogą wziąć udział w jednej kategorii konkursowej przysyłając jeden utwór konkursowy.

Szczegóły konkursu znajdą Państwo w Regulaminie. Proszę pamiętać o załączeniu Karty Uczestnika (poniżej), które wydrukowane można pobrać również w Punkcie Informacyjnym na parterze Urzędu lub w pok. nr 465, po uprzednim umówieniu pod nr tel. 224437591. Tam można uzyskać również wgląd w Regulamin Konkursu.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia zmian w Regulaminie, które nie naruszają praw nabytych uczestników konkursu.

Laureaci konkursu zostaną powiadomieni do dnia 10 listopada br., a uroczyste wręczenie nagród zaplanowaliśmy na 20 listopada br.  o godz. 12.00 w Bemowskim Centrum Kultury.

Szanowni Państwo, do piór!

Plakat informacyjny. Zwój pergaminu i pióro.

Załączniki: