Gala wręczenia bemowskich nagród sportowych

Szklane statuetki.
Autor: J.Karcz

Za nami uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego Bemowskich szkół w ramach Warszawskiej Olimpiady Dzieci i Młodzieży. W Szkole Podstawowej nr 341 spotkali się zaproszeni goście Dyrektorzy Bemowski szkół, trenerzy oraz uczestnicy różnych dyscyplin.

W dniu 21 lutego 2024 roku odbyło się uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego Bemowskich szkół w ramach Warszawskiej Olimpiady Dzieci i Młodzieży.

W Szkole Podstawowej nr 341 spotkali się  zaproszeni goście Dyrektorzy Bemowski szkół, trenerzy oraz uczestnicy różnych dyscyplin którzy zdobyli wysokie wyniku na szczeblu Warszawskim, Mazowieckim oraz Ogólnopolskim, aby podsumować sezon 2022/2023.

Najważniejsze osiągnięcia:

- Szkoła Podstawowa nr 321 zdobyła pierwsze miejsce w ringo.

- Szkoła Podstawowa nr 357 zdeklasowała przeciwników w badmintonie w Warszawie i na Mazowszu, a drużyna chłopców grupy starszej zajęła drugie miejsce w koszykówce, również nie zabrakło emocji w biegach przełajowych na dystansie 1000 metrów i trzeciego miejsca w lekkoatletyce na dystansie 600 metrów.

- Zawodnicy ze Szkoły Podstawowej nr 341 zdobyli dwa drugie miejsca w piłce ręcznej chłopców i dziewczynek w grupie starszej oraz pobili rekordy w biegach na 200 metrów, 300 metrów i sztafecie 4 x100 metrów.

- Drużyna piłki nożnej ze Szkoły Podstawowej nr 350 zakończyła zawody ze srebrnym medalem w kategorii dzieci.

- Giganci z Wojskowego Ogólnokształcącego Liceum Informatycznego wygrali w finale i zdobyli pierwsze miejsce w piłce nożnej w Licealiadzie.

Podczas gali zostały wyróżnione szkoły w których dzieci zdobywały bardzo wysokie wyniki sportowe na Bemowie i tym samym uplasowały się w rankingu szkół na wysokich miejscach.

- Szkoła Podstawowa nr 357 drugie miejsce w kategorii dzieci dziewczęta, drugie miejsce w kategorii dzieci chłopcy, trzecie miejsce w kategorii młodzież dziewczęta, pierwsze miejsce w kategorii chłopcy młodzież.

- Szkoła Podstawowa nr 341 pierwsze miejsce w kategorii dzieci chłopcy, pierwsze miejsce w kategorii młodzież dziewczęta, trzecie miejsce w kategorii młodzież chłopcy.

- Szkoła Podstawowa nr 321 pierwsze miejsce w kategorii dziewczęta dzieci, drugie miejsce w kategorii młodzież chłopcy.

- Szkoła Podstawowa nr 301 trzecie miejsce w kategorii dziewczęta dzieci, drugie miejsce w kategorii dziewczęta młodzież.

- Szkoła Podstawowa nr 82 trzecie miejsce w kategorii chłopcy dzieci.

Podczas Gali wyróżnienia wręczyli: Aleksandra Śniegocka-Goździk, Radna m.st. Warszawy; Maciej Wójtowicz, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo oraz Radne Dzielnicy Bemowo: Iwona Łoboda i Anna Wosińska.

Wszystkim Dyrektorom, Trenerom oraz uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych w kolejnych edycjach Warszawskiej Olimpiady Dzieci i Młodzieży.

Zbiorowe zdjęcie uczestników.
Publiczność podczas gali.
Burmistrz wręcza dyplomy zwycięzcom.
Szklane statuetki.