Wydarzenie

null

Future Folk z okazji DNIA KOBIET

Drukuj otwiera się w nowej karcie
05.03.2022 18:00 - 05.03.2022 19:30
Zdjęcie przedstawia trzech artystów zespołu Future Folk ubranych w czarne stroje. Na środku duży napis "Future Folk"
Autor: Ł. Szczepaniak

Z okazji Dnia Kobiet w sobotę 5 marca o godz. 18.00 w sali widowiskowej WAT dla mieszkańców Dzielnicy Bemowo wystąpi pochodzący z Zakopanego zespół Future Folk!

Muzyka taneczna w połączeniu z góralszczyzną i nowoczesnym brzmieniem oraz charyzmą wokalisty Stanisława Karpiel-Bułecka z pewnością przypadnie do gustu nie tylko żeńskiej części publiczności.

Future Folk to absolutny ewenement na polskiej scenie muzycznej. Muzycy łączą muzykę taneczną z dobrze znaną góralszczyzną. Stanisław Karpiel-Bułecka i Szymon Chyc-Magdzin rodem z Zakopanego wnoszą typowe dla regionu elementy tradycji ludowej, a Matt Kowalsky wzbogaca całość o nowoczesne brzmienia.

Zespół dotychczas wydał dwie płyty oraz otrzymał wiele nagród na festiwalach m.in. został artystą „trendy” podczas Sopot TOPtrendy Festiwal 2014. Ich piosenka „Malinowa dziewczyno” zdobyła największą liczbę głosów w głosowaniu sms-owym widzów.

Na koncercie z okazji Dnia Kobiet na Bemowie nie zabraknie największych przebojów grupy tj. „Twarda Skała”, „Dukaty”  „Malinowa Dziewczyno”, „Janko”, czy „Bo Jo Cię Kocham”.

Zaproszenia można uzyskać wysyłając wiadomość e-mail na adres: bemowo.zapisy@um.warszawa.pl do dnia 27.02.2022 r. Odbiór zaproszeń w późniejszym terminie.

  • W tytule e-mail należy wpisać nazwę wydarzenia, a w treści: Imię i nazwisko oraz liczbę zaproszeń (1 lub 2)

Koncert odbędzie się w sali widowiskowej WAT przy ul. Kaliskiego 25a

  • Liczba miejsc ograniczona!
  • W trakcie wydarzenia należy stosować się do aktualnych zaleceń rządowych

Zapraszamy!

Plakat promujący koncert zespołu Future Folk z okazji Dnia Kobiet. W prawym górnym rogu znajduje się logo Zakochaj się w Warszawie oraz WAT.

Załączniki:

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.