Fotorelacja z koncertu Olgi Bończyk

Ujęcie z pod sceny. Olga Bończyk śpiewa piosenkę. Przymknięte powieki i podniesiona podkreślają skupienie i emocje wokalistki.
Autor: WKU

Za nami piękny występ Olgi Bończyk w Bemowskim Centrum Kultury.

Wzruszenie i śmiech to emocje, które towarzyszyły nam w minioną sobotę podczas koncertu Olgi Bończyk. Artystka zabrała nas w sentymentalną, piękną podróż w czasie, za co osobiście podziękował Jakub Gręziak, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z występu.

Jakub Gręziak, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo i Olga Bończyk pozują do zdjęcia na scenie W BCK.
Perspektywa z tyłu sceny. Olga Bończyk śpiewa z uniesioną w emocjach ręką. Przed sceną, w półmroku widać zasłuchaną publiczność
Na zdjęciu Olga Bończyk sama na scenie wykonuje utwór. W tle fioletowe światła.