null

Fotorelacja z Dni Bemowa - Back to school!

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Na zdjęciu widać tłumnie spacerujących mieszkańców podczas pikniku Back to school. Wzdłuż alejek ustawione są namioty organizatorów i wystawców.
Autor: A. Frankowski

Zobaczcie, jak rozpoczęliśmy tegoroczne #DniBemowa! Dziękujemy za niesamowitą atmosferę, którą stworzyliście na koncertach BARANOVSKi i Kasia Kowalska. Bądźcie z nami na kolejnych wydarzeniach Dni Bemowa 2021!

To była niesamowita, pełna emocji i wzruszeń sobota rozpoczynająca Dni Bemowa 2021! Warsztaty kreatywne, zajęcia sportowe i rekreacyjne, widowiskowe pokazy, strefa zdrowia dla każdego oraz moc kolorowych atrakcji dla najmłodszych – tak przywitaliśmy Was na Pikniku "Back to school". Zwieńczeniem wydarzenia były 2 energetyzujące koncerty! Jako pierwszy publiczność rozgrzał BARANOVSKi – wschodząca gwiazda polskiej sceny muzycznej. Na zakończenie w amfiteatrze rozbrzmiały piosenki jednej z najbardziej cenionych polskich wokalistek, Kasia Kowalska. Dziękujemy, że byliście z nami!

 

Zapraszamy do obejrzenia pełnej fotorelacji z wydarzenia na naszym oficjalnym profilu na Facebooku.

Na zdjęciu widać tłumnie spacerujących mieszkańców podczas pikniku Back to school. Wzdłuż alejek ustawione są namioty organizatorów i wystawców.
Zobacz galerię (8 zdjęć)
Słoneczna pogoda. W centrum znajduje się wielokolorowy dmuchaniec - tor zręcznościowy dla dzieci, które tłumnie starają się przez niego przebrnąć.
Na deskach Amfiteatru Bemowo publiczność wita Zarząd Dzielnicy Bemowo w składzie Piotr Kobierski, Karol Sobociński, Jakub Gręziak oraz Mariusz Wajszczak. Wraz z nimi na scenie przebywa dyrektor Bemowskiego Centrum Kultury pani Aleksandra Zięba.
Zdjęcie przedstawia Baranovskiego grającego na gitarze i śpiewającego do mikrofonu. Za nim drugi gitarzysta.
Zdjęcie przedstawia żegnających się z publiką artystów zespołu Baranovski. 4 mężczyzn. Jeden trzyma gitarę. Stoją w objęciu i szykują się do ukłonów.
Na zdjęciu Kasia Kowalska. Spowita ostrym światłem zza pleców. Gra na będnie.
Szeroki plan. Zdjęcie przedstawia zespół Kasi Kowalskiej, a ją w sam centrum kadru. Klaszcze. Obok stoi bęben. Za nią gitarzysta i perkusista.
Zdjęcie przedstawia panoramę amfiteatru podczas koncertu. Widać pełne trybuny słuchaczy, którzy trzymają zapalone latarki w telefonach. Ponad nimi rozciąga się dach amfiteatru.