Wydarzenie

null

Finał akcji "Choinka pod Choinkę"– koncert Varius Manx & Kasi Stankiewicz

Drukuj otwiera się w nowej karcie
17.12.2022 17:00 - 17.12.2022 18:00
Autor: Varius Manx

To będzie niezapomniany finał akcji "Choinka pod Choinkę" na Bemowie. Zapraszamy na koncert Varius Manx & Kasi Stankiewicz i moc atrakcji w Parku Górczewska!

W sobotę, 17 grudnia br., o godz. 17.00 w ramach finału akcji “Choinka pod Choinkę” zapraszamy do amfiteatru w Parku Górczewska na koncert Varius Manx & Kasi Stankiewicz. 

Artyści na świąteczny czas Bożego Narodzenia przygotowali niepowtarzalny koncert kolęd i pastorałek okraszony największymi przebojami zespołu. Ten niezwykły wieczór pozwoli zmęczonym zmysłom poczuć klimat i magię Świąt.

Na niecodzienny charakter występu składa się zjawiskowy głos Kasi Stankiewicz w towarzystwie znakomitych muzyków Varius Manx, którzy na warsztat wzięli najpiękniejsze kolędy i pastorałki. W ten sposób powstał unikatowy projekt, który jest nie tylko niespodzianką dla fanów zespołu, lecz także prawdziwą ucztą muzyczną dla każdego słuchacza.  

Najpopularniejsze kolędy, min. „Gdy śliczna Panna”, Przybieżeli do Betlejem”, „Anioł Pasterzom mówił”, „Jezus Malusieńki” spotkają się z ponadczasowymi przebojami z repertuaru zespołu m.in. „Pocałuj noc”, „Piosenka księżycowa”, „Elf”, czy „Orła cień”.

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

Jak co roku, w ramach akcji przygotowaliśmy też dla Was 1000 świątecznych drzewek

Zgłoszenia będziemy przyjmować w dniach 6–8 grudnia za pomocą formularza internetowego. 17 grudnia szczęśliwi zwycięzcy odbiorą pachnące jodły kaukaski z Parku Górczewska. Może to właśnie w twoim domu zagości bemowskie drzewko?

Święta to także czas spotkań w towarzystwie pysznego jedzenia, dlatego w dniach 16-18 grudnia odbędzie się II Bemowski Festiwal Bożonarodzeniowy. Aromaty goździków, piernika, świątecznych słodkości i barszczyku z pewnością zwabią Was w weekend do Parku Górczewska.

17 grudnia zapraszamy na Świąteczny Jarmark Różności – kiermasz rękodzieła artystycznego. Na stoiskach znajdziecie m.in. dekoracje wykonane na szydełku, miody, mydełka, ozdoby choinkowe, zabawki, ręcznie rysowane i malowane grafiki oraz zestawy prezentowe dla spóźnialskich.

Spędźcie z nami wyjątkowe chwile przy dźwiękach najlepszej muzyki na żywo i poczujcie magię świąt. 

Do zobaczenia!