Wydarzenie

null

Finał akcji "Choinka pod choinkę" - koncert Sławka Uniatowskiego

Drukuj otwiera się w nowej karcie
18.12.2021 16:15 - 18.12.2021 18:00
Tekst "Finał akcji Choinka pod choinkę. Świąteczny koncert Sławka Uniatowskiego". Z prawej strony znajduje się zdjęcie twarzy artysty.
Autor: Ł. Szczepaniak

Pachnące lasem choinki, aromatyczne potrawy wigilijne, rękodzieło artystyczne i świąteczny koncert Sławka Uniatowskiego… czyli finał akcji „Choinka pod Choinkę” na Bemowie!

W sobotę o godz. 16:15 zaprosimy Was do amfiteatru na wspólne kolędowanie z Chórem Mam na Bemowie! Następnie o godz. 17:00 na deskach Amfiteatru Bemowo wystąpi znakomity wokalista, kompozytor i multiinstrumentalista Sławek Uniatowski. Jego ciepła, barytonowa barwa głosu oraz bożonarodzeniowy repertuar w wyjątkowych aranżacjach wprowadzą słuchaczy w niepowtarzalny klimat świąt. Artysta zabierze Was w liryczną podróż z klasykami polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej. Usłyszycie nowe brzmienia przebojów Zbigniewa Wodeckiego, Andrzeja Zauchy, Piotra Szczepanika, George’a Michaela i Franka Sinatry. Nie zabraknie oczywiście autorskich utworów Sławka. Koncerty Uniatowskiego to za każdym razem silne emocje, niezwykła charyzma i niezapomniane wrażenia estetyczne. Przekonajcie się sami!

Regulamin uczestnictwa w koncercie dostepny będzie niebawem.

Plakat promujący wydarzenie. Tekst "Finał akcji Choinka pod choinkę. Świąteczny koncert Sławka Uniatowskiego". Z prawej strony znajduje się zdjęcie twarzy artysty. W prawym dolnym rogu zamieszczono loga Zakochaj się w Warszawie i Bemowskie centrum Kultury.

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.